SEVENTEEN (세븐틴) ‘손오공’ Official Teaser 2: Yeni bir macera başlıyor! Fragmanı

SEVENTEEN (세븐틴) ‘손오공’ Official Teaser 2: Samimi Bir İnceleme

2023 yılının Nisan ayının 24’ünde, Kore standart zamanına göre saat 6’da (KST) ve doğu zamanına göre saat 5’te (ET), SEVENTEEN grubunun ‘손오공’ adlı yeni şarkısı yayınlanacak. Bu şarkı, grubun ‘FML’ albümü için hazırlanıyor. İkinci resmi tanıtım videosu olan ‘손오공’ için OUI PRODUCTION tarafından yapımcılık, Oui Kim tarafından yönetmenlik yapıldı.

Bu şarkı için kullanılan görseller ve videolar oldukça etkileyici. Yaratıcı yönetmenlik ve kamera çalışmaları, SEVENTEEN grubunun müzikal yeteneklerini vurgulayan harika bir iş ortaya çıkarmış. EumKo’nun yönetmenliğindeki kamera ekibi, harika bir iş çıkarmış ve bu şarkı için müthiş bir atmosfer yaratmış.

Bu şarkı için kullanılan teknolojik ekipmanlar da oldukça etkileyici. Servis Vision Korea tarafından sağlanan Scorpio Crane 38ft, harika bir kamera açısı sağlamış. GodFinger tarafından sağlanan drone ekibi, şarkının atmosferini daha da arttırmak için kullanılmış.

SEVENTEEN’in ‘손오공’ şarkısı için çalışan tüm ekipler, harika bir iş çıkarmışlar. OUI PRODUCTION, Four, DRAGON, it place ve SECONDFLOOR gibi şirketler, müzik videonun gerçekleştirilmesinde büyük bir rol oynamışlar.

Sonuç olarak, SEVENTEEN’in ‘손오공’ şarkısı için hazırlanan resmi tanıtım videosu etkileyici ve müthiş bir iş çıkarmış. Bu videoyu izleyerek, müzikal yeteneklerini vurgulayan harika bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

– ‘손오공’ şarkısı hangi albüm için hazırlanıyor?
Cevap: ‘손오공’ şarkısı, SEVENTEEN grubunun ‘FML’ albümü için hazırlanıyor.

– Bu şarkı için hangi ekipmanlar kullanıldı?
Cevap: Servis Vision Korea tarafından sağlanan Scorpio Crane 38ft ve GodFinger tarafından sağlanan drone ekibi gibi birçok teknolojik ekipman kullanıldı.

– Hangi şirketler, ‘손오공’ şarkısının müzik videosunun gerçekleştirilmesinde rol oynadı?
Cevap: OUI PRODUCTION, Four, DRAGON, it place ve SECONDFLOOR gibi şirketler, müzik videonun gerçekleştirilmesinde büyük bir rol oynadı.

– SEVENTEEN grubunun diğer çalışmaları hakkında nereden bilgi edinebilirim?
Cevap: SEVENTEEN grubunun resmi web sitesi, YouTube kanalı, Twitter, Instagram, Facebook, TikTok, Weverse ve Fancafe hesaplarından bilgi edinebilirsiniz.

[ad_1]

SEVENTEEN (세븐틴) '손오공' Official Teaser 2: Yeni bir macera başlıyor! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
SEVENTEEN (세븐틴) ‘손오공’ Official Teaser 2

[ad_2]

SEVENTEEN (세븐틴) ‘손오공’ Official Teaser 2 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

HYBE,HYBE LABELS,하이브,하이브레이블즈

Yorum yapın