İrelia Nasıl Oynanır ve Düşük Elo’dan Nasıl Çıkılır? İrelia Öğretici Oynanış ile İlgili İpuçları!


İRELİA NASIL OYNANIR ? DÜŞÜK ELODAN NASIL ÇIKILIR ? | İRELİA ÖĞRETİCİ OYNANIŞ İndir

Kendini Bir Yazar Olarak Hisset

Bana Destek Olmak İçin Kanalıma Abone Olun ve Videoyu Beğenin

Merhaba! Ben Emre, 22 yaşındayım ve kendimi bir yazar olarak hissediyorum. Sezon 9’da Türkiye Xerath 1.si oldum, ancak sezonu birincilikle tamamlayamadım. Oyuna Bronz 1 seviyesinde başladım ve en yüksek seviyem ustalık ligi oldu. Genellikle smurf hesapları kullanarak oyunda ilerlemeye çalışıyorum. Düşük elodan çıkmanıza yardımcı olmak için öğretici tarzda videolar paylaşıyorum.

Eğer bana destek olmak isterseniz, videolarımı beğenebilir ve kanalıma abone olabilirsiniz. Ayrıca, yeni videolarımı anında takip etmek isterseniz abone ol butonuna tıkladıktan sonra yanındaki çana tıklayarak bildirimleri açabilirsiniz. Videoyu izlediğiniz için teşekkür ederim.

İlgili Sorular:

  • Neden kendinizi bir yazar olarak hissediyorsunuz?
  • Sezon 9’da Xerath 1.si olmanız nasıl bir deneyimdi?
  • Neden genellikle smurf hesapları kullanıyorsunuz?
  • Düşük elodan çıkmanın ipuçları nelerdir?
  • Kanalınıza nasıl destek olabilirim?

irelia guide,irelia lol,irelia top,irelia,irelia oynanış,irelia montage,irelia öğretici,irelia nasıl oynanır,irelia build,irelia gameplay,irelia taktikleri,league of legends,lol irelia,irelia combo,best irelia,lol,emre bey,irelia rehberi,league of legends irelia,lol oynanış,lol nasıl oynanır,league of legends türkiye,lol gameplay,irelia yeni build,öğretici,irelia emre bey,s13 irelia,lol sezon 13,sezon 13 irelia,lol düşük elodan nasıl çıkılır

Yorum yapın