Kendi Krallığımızı Kurduk! Modlu M&B Warband Türkçe Oynanış – Bölüm 7


KENDİ KRALLIĞIMIZI KURDUK / Modlu M&B Warband Türkçe Oynanış – Bölüm 7 İndir

Mount And Blades Warband Türkçe Mod İncelemesi Tadında Bölümde, Türk yapımı RPG, strateji ve savaş oyunu olan Mount And Blades Warband Native Gold Edition serisine başlıyoruz. Bu oyun, en iyi Warband modlarından biri olan Warband Native Gold Edition Modu ile karşımıza çıkıyor. Oynarken hile kullanacağımız bir oyundur. Amacımız, Kalradya’da hakimiyet kurmaktır, bu seride de Osmanlı Modu serimize benzer bir şekilde ilerleyeceğiz. Warband Türkçe Oyna serimizde ise eğlenceli bir zaman geçirmenizi dilerim. Keyifli seyirler!

Bu bölümde oynadığımız moda erişebileceğiniz link aşağıdadır: [mod linki]

Sosyal medya linklerimiz ise şunlardır:

– [Dungeon And Craft]
– [Shopping Center Tycoon]
– [Crafting Town]
– [Menu Please!]
– [Craft Craft Craft!]
– [Middle Age Conquest]
– [Shopping Empire Tycoon]
– [Canlı Yayın Adresimiz]
– [İnstagram Hesabım]
– [Samed Güngör YouTube]
– [Samed Güngör Live YouTube]
– [Samed Güngör Ekstra YouTube]
– [Samed Güngör Lite YouTube]
– [Samed Güngör Replay YouTube]

SpastikGamers YouTube kanalına hoş geldiniz! Bu kanalda birbirinden eğlenceli oyun videolarını izleyebilir ve zamanınızı daha keyifli geçirebilirsiniz. Strateji, aksiyon, savaş ve bağımsız yapım oyunların videolarını bu kanalda bulabilirsiniz. Eğer oyun videolarında aradığınız şey eğlence ise doğru adrestesiniz! Siz de kanalımıza abone olarak bu eğlenceye ortak olabilirsiniz. Kendi krallığımızı kurduk ve modlu M&B Warband Türkçe oynanışına devam ediyoruz. Bu bölümde, heyecan dolu maceralara tanık olacak ve yeni krallığımızı inşa etme yolunda ilerleyeceğiz.

Warband Türkçe,Warband Türkçe Oyna,Warband Türkçe Yama,Warband Türkçe Oynanış,Warband Oynuyoruz,Warband İzle Türkçe,Warband Modları,Modlu Warband,Warband Hile,Warband Nasıl Oynanır,Warband Rehber,Warband İnceleme,Warband Samed Güngör,Warband Samed Güngör Live,Warband Osmanlı Mod,Warband Cihat Ve Haçlılar,Warband Mod Türkçe,Mount And Blades Warband

Yorum yapın