Okul İnşa Etmeli Pixelli Oyun: Lets School Türkçe Oynanışında Eğitim Keyfine Varın!


OKUL İNŞA ETMELİ PİXELLİ OYUN / Lets School Türkçe Oynanış İndir

Merhaba sevgili okuyucular! Bugün size Lets School adlı oyunun Türkçe oynanış videosunu sunmaktan heyecan duyuyorum. Bu videoyla birlikte Lets School’un nasıl oynandığı sorusunun cevabını arıyoruz ve size rehber tadında bir bölüm sunuyoruz. Lets School, Türkçe yama ile oynayabileceğiniz bir yapım ve amacımız okul kurmak. Pixelli bir yönetim oyunu olan Lets School’da okulumuzu kuruyor ve geliştiriyoruz. İlk izlenim videosunda Lets School’u hikaye modunda keşfederken, Türkçe oyna serimizde ise eğlenceli zaman geçirmenizi diliyorum. Keyifli seyirler!

Eğer daha fazla eğlenceli oyun videosu izlemek isterseniz, sosyal medya linklerimizi ziyaret edebilirsiniz:

– Dungeon And Craft
– Shopping Center Tycoon
– Crafting Town
– Menu Please!
– Craft Craft Craft!
– Middle Age Conquest
– Shopping Empire Tycoon
– Canlı Yayın Adresimiz
– İnstagram Hesabım
– Samed Güngör YouTube
– Samed Güngör Live YouTube
– Samed Güngör Ekstra YouTube
– Samed Güngör Lite YouTube
– Samed Güngör Replay YouTube

SpastikGamers YouTube kanalına hoş geldiniz! Bu kanalda birbirinden eğlenceli oyun videolarını izleyebilir ve zamanınızı daha keyifli geçirebilirsiniz. Strateji, aksiyon, savaş ve bağımsız yapım oyunların videolarını bu kanalda bulabilirsiniz. Eğer oyun videolarında aradığınız şey eğlence ise doğru adrestesiniz. Siz de kanalımıza abone olarak eğlenceye ortak olabilirsiniz. Şimdi Lets School Türkçe oynanış videosuna geçelim ve okul inşa etmeye başlayalım!

Lets School Türkçe,Lets School Türkçe Oyna,Lets School Türkçe Oynanış,Lets School Oynuyoruz,Lets School Türkçe Yama,Lets School İzle Türkçe,Lets School İlk İzlenim,Lets School İnceleme,Lets School Nasıl Oynanır,Lets School Rehber,Lets School Samed Güngör,Lets School Samed Güngör Live,Lets School Gameplay,Lets School Game

Yorum yapın