“Orman Bekçisi Ol! Forest Ranger Simulator İlk Oynanış #shorts ile Keşfe Çık”


Forest Ranger Simulator İlk Oynanış, Orman Bekçisi Oluyoruz #shorts İndir

Forest Ranger Simulator: Orman Bekçisi Olmanın Keyfini Çıkarın!

Forest Ranger Simulator, orman bekçisi olmanın keyifli simülasyon oyunudur. Oyunu oynarken ormandaki çöpleri toplayacak, mantar toplayacak, arıcılık yapacak ve yangın söndüreceksiniz. Ayrıca kovalar kuracak ve kapanları kaldıracaksınız. Bu oyun sayesinde orman bekçisi olmanın zorluklarını deneyimleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Oyun hangi platformlarda mevcut?

Forest Ranger Simulator, yalnızca bilgisayar platformunda mevcuttur.

Oyunda kaç farklı görev var?

Oyunda toplamda 10 farklı görev bulunmaktadır.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri nelerdir?

Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimleri şunlardır: Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 960 ekran kartı ve 5 GB boş depolama alanı.

Oyunun fiyatı nedir?

Oyunun fiyatı, Steam’de 39.99 TL’dir.

Oyunun güncellemeleri nelerdir?

Oyunun güncellemeleri, yeni görevler ve oyun mekaniği iyileştirmeleri içermektedir. Ayrıca, performans güncellemeleri ve hataların düzeltilmesi için de güncellemeler yayınlanmaktadır.

Forest Ranger Simulator,Forest,Ranger,Trash,Fire,Forest Fire,Beekeeping,Bee,Honey,Hive,Recycle,Trap,Orman Bekçisi Simulasyonu,Orman Bekçisi,Orman,Bekçi,Korucu,Çöp,Yangın,Orman Yangını,Arıcılık,Arı,Bal,Kovan,Geri Dönüşüm,Kapan,Simulator,Simulation,Simulation Game,PC Games,PC Game,PC Game Videos,Bilgisayar Oyunu,Oyun Videosu,Simülasyon,Simülasyon Oyunu

Yorum yapın