Şaşırtıcı Sonla Kimse Hesapta Yoktu! Garten of Banban Chapter 4 Türkçe Oynanış FULL GAME


Bunları Kimse Beklemiyordu || Sürpriz Son || Garten of Banban Chapter 4 Türkçe Oynanış FULL GAME İndir

Garten of Banban Chapter 4, Türkçe oynanış videosuyla karşınızda! Bu bölüm, unutamayacağınız bir deneyim sunuyor ve sizi heyecanlandıracak birçok sürprizle dolu. Ayrıca, Garten of Banban Chapter 5 ve Garten of Banban Chapter 6 ile ilgili gelen mesajlar da heyecanı arttırıyor. Her aşamasında şaşıracağınız bu bölümü birlikte oynuyoruz. Tüm maskot deneylerinin kimin başından çıktığını görmek için bizi takip etmeyi unutmayın. Garten of Banban Chapter 4’ün hikayesi ve gizemlerine destek olmak için like atmayı unutmayın. Krallığa hoş geldiniz! Majestelerine saygı göstermeyi unutmayın.

Bu videonun Türkçe oynanışını Steam üzerinden izleyebilirsiniz. Euphoric Brothers Youtube kanalımızda da birçok oyun videosu bulabilirsiniz. Discord ve Instagram hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Kanalımızda yer alan diğer oyunların videolarına aşağıdaki oynatma listelerinden ulaşabilirsiniz. Poppy Playtime, Amanda The Adventurer ve daha birçok oyun için ayrı ayrı oynatma listelerimiz mevcuttur.

Bu videoda kullanılan müziklerin listesi aşağıda yer almaktadır. Kevin MacLeod tarafından yapılan “Come Play with Me” adlı müzik, Creative Commons Atıf 4.0 lisansıyla lisanslanmıştır. Müziğin kaynağı ve sanatçısı aşağıda belirtilmiştir.

Gizemlerin Gözcüsü kanalımızda poppy playtime, hello neighbor, amanda the adventurer, fnaf, garten of banban gibi birçok oyunun gizemlerine ve hikayelerine dair içerikler bulunmaktadır. Kendi teorilerimizi üretiyor ve sizlerden gelen teorilerle heyecanlı vakitler geçiriyoruz. Eğer bu tarz içerikler ilginizi çekiyorsa kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın. Çünkü daha birçok gizem çözülecek, daha birçok hikaye anlatılacak!

garten of banban,garden of ban ban,garden of ban ban 4,gizemlerin gözcüsü,garden of ban ban chapter 4,garden of ban ban 4. bölüm,garten of banban 4,garten of banban 4 türkçe,garten of banban 6,garten of banban chapter 6,garden of ban ban 6,garden of ban ban 5,garden of banban 4 hikayesi,garten of banban 4 hikayesi,garten of banban 4 gizemleri,garten of banban 4 full gameplay,garten of banban 4 full game,garten of banban 4 gameplay,banban 4,banban 4.bölüm

Yorum yapın