“Şehir Devletini Fethettik! Civilization 5 Multiplayer Oynanışı – Bölüm 5”


ŞEHİR DEVLETİNİ ELE GEÇİRDİK / Civilization 5 Türkçe Multiplayer Oynanış – Bölüm 5 İndir

Merhaba! Ben Samed Güngör ve bugün sizlerle Civilization 5 oyununu oynayacağız. Bu oyun, strateji sevenler için keyifli bir seçenek olabilir. Ayrıca, Türkçe yama sayesinde dil problemi yaşamadan oynayabilirsiniz. Osmanlı Devleti ile başlayarak, tarihi bir yolculuğa çıkacağız ve devletimizi geliştirmeye çalışacağız. Bu oyun, hikaye moduyla da ilerleyebilir ve farklı senaryolarla karşılaşabilirsiniz. Eğer oyun oynarken keyifli vakit geçirmek isterseniz, sizleri kanalımda daha fazla video ile buluşturabilirim. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımdan da beni takip edebilirsiniz. Bu videoyu izledikten sonra aklınıza takılan soruları sıkça sorulan sorular kısmında cevaplamaya çalışacağım. Keyifli seyirler!

Sıkça Sorulan Sorular:

– Civilization 5 nasıl bir oyun?
Civilization 5, strateji oyunları arasında yer alan ve tarihi bir yolculuk yapabileceğiniz bir oyundur.

– Oyun Türkçe mi?
Oyun orijinal olarak İngilizce olsa da, Türkçe yama sayesinde Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

– Hangi devlet ile başlıyoruz?
Videoda Osmanlı Devleti ile başladık ancak oyun içerisinde farklı devletler ile de başlayabilirsiniz.

– Videoda hikaye modu mu oynandı?
Evet, videoda hikaye modu oynandı.

– Kanalınızda başka oyunlar da var mı?
Evet, kanalımda birbirinden eğlenceli ve ilginç oyunlar yer alıyor. Kanalıma abone olarak daha fazla videoya ulaşabilirsiniz.

– Sosyal medya hesaplarınız nelerdir?
Sosyal medya hesaplarım Crafting Town, Menu Please!, Craft Craft Craft!, Middle Age Conquest, Shopping Empire Tycoon, Instagram, Samed Güngör YouTube, Samed Güngör Live YouTube, Samed Güngör Ekstra YouTube, Samed Güngör Lite YouTube ve Samed Güngör Replay YouTube olarak sıralanabilir.

– Canlı yayın adresiniz nedir?
Canlı yayın adresimiz videonun açıklama kısmında yer almaktadır.

Civilization 5 Türkçe,Civilization 5 Türkçe Oyna,Civilization 5 Türkçe Oynanış,Civilization 5 Oynuyoruz,Civilization 5 İzle Türkçe,Civilization 5 Türkçe Yama,Civilization 5 İlk İzlenim,Civilization 5 Tam Çözüm,Civilization 5 İnceleme,Civilization 5 Nasıl Oynanır,Civilization 5 Rehber,Civilization 5 Samed Güngör,Civilization 5 Samed Güngör Ekstra,Civilization 5 Gameplay,Civilization 5 Türkçe Multiplayer,Civilization 5 Türkçe Online

Yorum yapın