Arknights: Donmuş Bir Dünyada Hayatta Kalın – Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı

Arknights: Fuyukomori Kaerimichi (Arknights: Perish in Frost) adlı anime, Terra topraklarında meydana gelen doğal afetlerin hikayesini anlatıyor. Bu doğal felaketlerden kaçmak için insanlar mobil şehirlerde yaşamaya başlamıştır. Ancak bu felaketlerin yaşandığı bölgelerde geride bırakılan Originium adlı element, medeniyetin hızla ilerlemesine yol açmıştır. Fakat bu element beraberinde tedavisi olmayan bir hastalık olan Oripati’yi getirmiştir.

Arknights: Fuyukomori Kaerimichi, Oripathy hastalığının yarattığı ayrımcılık ve zulüm altında ezilenlerin isyanını konu alıyor. Rhodes Island adlı ilaç şirketi, Oripathy için bir tedavi araştırırken insanları hastalıktan kurtarmak için bir fetih başlatır.

Anime, aksiyon ve fantezi türlerinde yer alıyor. Stüdyo Yostar Pictures tarafından yapılmıştır. Ancak çıkış tarihi henüz açıklanmamıştır.

Arknights: Fuyukomori Kaerimichi fragmanı, Türkçe altyazılı olarak yayınlanmıştır. Animelere ilgi duyanlar için oldukça ilgi çekici bir fragman olmuştur.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Arknights: Fuyukomori Kaerimichi ne zaman çıkacak?
Henüz bir çıkış tarihi açıklanmamıştır.

– Hangi türlerde yer alıyor?
Aksiyon ve fantezi türlerinde yer alıyor.

– Hangi stüdyo tarafından yapılmıştır?
Yostar Pictures tarafından yapılmıştır.

– Konusu ne hakkında?
Doğal felaketler, Originium elementi ve tedavisi olmayan Oripati hastalığı konu alınmıştır.

– Fragmanı nereden izleyebilirim?
Fragman, Türkçe altyazılı olarak YouTube üzerinden izlenebilir.

Arknights: Perish In Frost – Türkçe Altyazılı Fragman Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Arknights: Donmuş Bir Dünyada Hayatta Kalın - Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Arknights: Perish In Frost – Türkçe Altyazılı Fragman

Arknights: Perish In Frost – Türkçe Altyazılı Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Arknights,arknights gameplay,arknights tutorial,arknights guide,arknights,arknights anime,arknights anime trailer,arknights anime trailer english,arknights anime trailer english lyrics,animenin sesiyiz,anime,Animenin Sesiyiz,arknights fragman,anime türkçe,türkçe anime,anime fragmanı,anime trailer,arknights: perish in frost english,Arknights: Perish in Frost trailer,Arknights: Perish in Frost english subtitle,Arknights: Perish in Frost

Yorum yapın