Beyaz Ejderha Efsanesi – Resmi Fragman | Comic Con 2023 Fragmanı

Legend of the White Dragon – Official Teaser Trailer | Comic Con 2023

San Diego Comic Con 2023’de prömiyerini yapan Legend of the White Dragon’un yeni teaser fragmanına bir göz atın. Yıkıma uğramış bir şehir olan Aftermath, büyük bir savaşın ve kahramanların düşüşünün geçmişteki bir hatırlatıcısıdır. Kahramanlar suçlanmış, unvanları ellerinden alınmış ve avlanmışlardır.

Başrolde Jason David Frank, Aaron Schoenke, Chalet Lizette Brannan, Mayling Ng, Mark Dacascos, Cerina Vincent ve daha fazla oyuncu bulunuyor.

Legend of the White Dragon’un yazarları Alex Kellerman ve Aaron Schoenke’dir. Film, Aaron Schoenke tarafından yönetiliyor.

Legend of the White Dragon, 2024 yılında sinemalarda!

Legend of the White Dragon hakkında sıkça sorulan sorular:

1. Legend of the White Dragon’un konusu nedir?

Legend of the White Dragon, yıkıma uğramış bir şehirde geçen bir hikayeyi anlatıyor. Büyük bir savaşın ardından kahramanlar suçlanır, unvanları ellerinden alınır ve avlanırlar.

2. Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Filmde Jason David Frank, Aaron Schoenke, Chalet Lizette Brannan, Mayling Ng, Mark Dacascos, Cerina Vincent gibi isimler başrolde yer alıyor.

3. Yazarları kimlerdir?

Legend of the White Dragon’un yazarları Alex Kellerman ve Aaron Schoenke’dir.

4. Yönetmeni kimdir?

Filmin yönetmenliğini Aaron Schoenke yapmaktadır.

5. Filmin yayın ve çıkış tarihi nedir?

Legend of the White Dragon, 2024 yılında sinemalarda izleyiciyle buluşacak.

6. Fragman nerede yayınlandı?

Fragman, San Diego Comic Con 2023 etkinliğinde yayınlandı.Beyaz Ejderha Efsanesi - Resmi Fragman | Comic Con 2023 Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Legend of the White Dragon – Official Teaser Trailer | Comic Con 2023

Legend of the White Dragon – Official Teaser Trailer | Comic Con 2023 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Action,Adventure,Falling Forward Films,Fantasy,Legend of the White Dragon,Theater,legend of the white dragon trailer,legend of the white dragon,legend of the white dragon teaser,legend of the white dragon 2023,movie trailer,movie trailers 2023

Yorum yapın