Beyaz Ejderha Efsanesi – Resmi Tanıtım Fragmanı | Comic Con 2023 Fragmanı

Legend of the White Dragon: San Diego Comic Con 2023’de Tanıtılan Resmi Fragman

Şehir harabeye dönmüş durumda…

Legend of the White Dragon’un yeni teaser fragmanına göz atın. Büyük savaşın ve kahramanların düşüşünün geçmişten bir hatırası olan Aftermath’ta, şehir harabeye dönmüş durumda. Kahramanlar suçlandı, unvanları ellerinden alındı ve avlandılar.

Birçok ünlü isim kadroda yer alıyor

Legend of the White Dragon’da Jason David Frank, Aaron Schoenke, Chalet Lizette Brannan, Mayling Ng, Mark Dacascos, Cerina Vincent ve birçok ünlü isim rol alıyor. Legend of the White Dragon’ın yazarları Alex Kellerman ve Aaron Schoenke’dir. Legend of the White Dragon’ın yönetmenliğini ise Aaron Schoenke üstleniyor.

2024’te sinemalarda

Legend of the White Dragon, 2024 yılında sinemalarda gösterime girecek.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Legend of the White Dragon’un yayın tarihi nedir?

Legend of the White Dragon’un yayın tarihi henüz açıklanmadı, ancak film 2024 yılında sinemalarda izleyicilerle buluşacak.

2. Hangi oyuncular Legend of the White Dragon’da rol alıyor?

Legend of the White Dragon’da Jason David Frank, Aaron Schoenke, Chalet Lizette Brannan, Mayling Ng, Mark Dacascos, Cerina Vincent gibi birçok ünlü isim rol alıyor.

3. Legend of the White Dragon’ın yönetmeni kimdir?

Legend of the White Dragon’ın yönetmeni Aaron Schoenke’dir.

4. Hangi etkinlikte fragman tanıtıldı?

Legend of the White Dragon’un fragmanı, San Diego Comic Con 2023 etkinliğinde tanıtıldı.

5. Legend of the White Dragon hakkında daha fazla bilgi nerede bulunabilir?

Legend of the White Dragon hakkında daha fazla bilgi için resmi sosyal medya hesaplarını ve filmle ilgili haberleri takip edebilirsiniz.Beyaz Ejderha Efsanesi - Resmi Tanıtım Fragmanı | Comic Con 2023 Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Legend of the White Dragon – Official Teaser Trailer | Comic Con 2023

Legend of the White Dragon – Official Teaser Trailer | Comic Con 2023 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Action,Adventure,Falling Forward Films,Fantasy,Legend of the White Dragon,Theater,legend of the white dragon trailer,legend of the white dragon,legend of the white dragon teaser,legend of the white dragon 2023,movie trailer,movie trailers 2023

Yorum yapın