Cobweb (2023) Resmi Fragmanı – Lizzy Caplan, Woody Norman, Cleopatra Coleman ve Antony Starr ile Gerilim Dolu Bir Hikaye! Fragmanı

Cobweb Fragmanı İncelemesi: Lizzy Caplan ve Antony Starr’ın Oynadığı Korku Filmi

Cobweb, 21 Temmuz 2023’te sinemalarda gösterilecek olan bir korku filmi. Lizzy Caplan, Woody Norman, Cleopatra Coleman ve Antony Starr gibi ünlü oyuncuların yer aldığı filmin fragmanı, LIONSGATE’in YouTube kanalında yayınlandı.

Filmin konusu, Peter adlı 8 yaşındaki bir çocuğun içindeki odanın duvarından gelen gizemli ve sürekli bir tik-tik sesiyle başlıyor. Anne ve babası, bu sesin sadece Peter’ın hayal gücünden kaynaklandığını iddia etse de, Peter’ın korkusu arttıkça, ebeveynlerinin korkunç bir sırrı saklayabileceğini düşünmeye başlar. Bu durum, bir çocuk için ne kadar korkutucu olabilir ki?

Fragman, karanlık ve ürkütücü bir atmosfer yaratma konusunda oldukça başarılı. Lizzy Caplan ve Antony Starr gibi deneyimli oyuncuların performansları da oldukça etkileyici görünüyor. Woody Norman ve Cleopatra Coleman’ın da oyunculuklarına fragmanda kısa bir göz atıyoruz.

Cobweb, korku severler için oldukça ilgi çekici bir film gibi görünüyor. Peki, merak edilen sorular neler?

– Cobweb’in yönetmeni kim?
– Filmin senaryosu hakkında neler biliniyor?
– Film, hangi ülkede çekildi?
– Cobweb’de Lizzy Caplan ve Antony Starr’ın karakterleri ne iş yapıyor?
– Woody Norman ve Cleopatra Coleman’ın karakterleri hakkında neler biliniyor?
– Cobweb, diğer korku filmlerinden nasıl farklı?

Cobweb hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için, fragmanı izleyebilir ve film hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

[ad_1]

Cobweb (2023) Resmi Fragmanı - Lizzy Caplan, Woody Norman, Cleopatra Coleman ve Antony Starr ile Gerilim Dolu Bir Hikaye! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Cobweb (2023) Official Trailer – Lizzy Caplan, Woody Norman, Cleopatra Coleman, Antony Starr

[ad_2]

Cobweb (2023) Official Trailer – Lizzy Caplan, Woody Norman, Cleopatra Coleman, Antony Starr içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Cobweb,Cobweb film,Cobweb trailer,Cobweb official trailer,horror,Lizzy Caplan,Cobweb Official Trailer,official trailer,movie trailer,Cobweb 2023,thriller,Samuel Bodin,Chris Thomas Devlin,Antony Starr,Cleopatra Coleman,Ellen Dubin,Woody Norman,Jay Rincon,Anton Kottas,abusive parents,abusive,abuse,Cobweb 2023 trailer,horror trailer,thriller trailer,trailer,cobweb trailer,Lionsgate

Yorum yapın