Film Adı: Masanın Altında Bomba Var!Başlık: Kaçış Planları Yapın! Masanın Altında Bomba Var! #sıfırıncıgün #shorts Fragmanı

Emniyet Müdürlüğü’nün yedi özel polisi ve onların amiri Kadir’in macerasını anlatan Sıfırıncı Gün, Türk televizyon tarihindeki en başarılı polisiye-dram dizilerinden biri olarak öne çıkıyor. İlk bölümü 14 Eylül 2021 tarihinde TV8 ekranlarında yayınlanan dizi, seyirciyi derin bir heyecan ve gerilimle ekrana kilitlemeyi başardı.

Senaryosu Atasay Koç tarafından yazılan Sıfırıncı Gün, Engin Öztürk, Berk Cankat, Adnan Biricik, Demir Karahan, Sarp Akkaya, Yiğit Özşener, Aybüke Pusat, Ahmet Pınar, Esra Ruşan, Uğur Uzunel, Naz Çağla Irmak, Savaş Özdemir, Damla Colbay ve Turgay Tanülkü gibi sevilen oyuncuların başarılı performanslarıyla dikkat çekiyor.

Dizinin konusu, emniyet müdürlüğünde görev yapan yedi özel polis ve amirleri Kadir’in organize suç lideri Ejder’in peşine düşmesiyle başlıyor. Yıllarca birlikte çalışan ve gerçek bir aileye dönüşen ekip, Ejder’i takip ederken hayallerindeki operasyon olan “Sıfırıncı Gün”e ulaşırlar. Ancak işler planladıkları gibi gitmez ve ekip, iki gözde üyesi Özgür ve Mert’in planlarıyla hareket etmek zorunda kalır.

Dizinin yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir üstlenirken, yapımcıları İrem Kanan ve Bilgin Arslan oldu. Sıfırıncı Gün, haftalık olarak TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Sıfırıncı Gün ne zaman yayınlanmaya başladı?
Dizi, ilk bölümü 14 Eylül 2021 tarihinde TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı.

– Dizinin konusu nedir?
Dizi, emniyet müdürlüğünde görev yapan yedi özel polis ve amirleri Kadir’in organize suç lideri Ejder’in peşine düşmesiyle başlıyor.

– Dizinin başrollerinde kimler var?
Dizide Engin Öztürk, Berk Cankat, Adnan Biricik, Demir Karahan, Sarp Akkaya, Yiğit Özşener, Aybüke Pusat, Ahmet Pınar, Esra Ruşan, Uğur Uzunel, Naz Çağla Irmak, Savaş Özdemir, Damla Colbay ve Turgay Tanülkü gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

– Dizinin yapımcıları kimlerdir?
Dizinin yapımcıları İrem Kanan ve Bilgin Arslan’dır.

– Dizinin hangi türde olduğu nedir?
Dizi, polisiye-dram türünde bir haftalık dizi olarak yayınlanmaktadır.Film Adı: Masanın Altında Bomba Var! Başlık: Kaçış Planları Yapın! Masanın Altında Bomba Var! #sıfırıncıgün #shorts Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Masanın Altında Bomba Var! #sıfırıncıgün #shorts

Masanın Altında Bomba Var! #sıfırıncıgün #shorts içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

sıfırıncı gün,sıfırıncı gün dizisi,sıfırıncı gün fragman,sıfırıncı gün dizisi fragman,sıfırıncı gün dizi,sıfırıncı gün oyuncuları,tv8,tv8 yeni dizi,tv8 dizi,acun medya,acunmedya,sıfırıncı gün ne zaman,Sıfırıncı Gün Yakında TV8’de,aybüke pusat,engin öztürk,engin öztürk yeni dizi,engin öztürk dizi,engin öztürk dizileri,tv8 dizileri,engin öztürk yeni dizisi,engin öztürk aybüke pusat

Yorum yapın