Gizemli Gezegen — Resmi Fragman | Apple TV+ Fragmanı

Tuhaf Gezegen: Sıradanla Olağanüstüyü En Absürd Seviyede Birleştirdiğinizde Neler Olur?

Apple TV+’ın merakla beklenen yeni dizisi “Tuhaf Gezegen”, New York Times’ın en çok satan çizgi romanının ve aynı isimle sosyal medyada fenomen haline gelen bir dünyanın hikayesini anlatıyor. Pamuk şeker pembeleri ve morlarıyla süslü bir dünyada, insanların sıradan geleneklerinin saçmalığını keşfeden mavi varlıklarla dolu bir evrende geçiyor.

Bu dünyanın seslendirme kadrosunda Emmy adayı Hannah Einbinder (“Hacks”), Gotham Ödülü adayı Tunde Adebimpe (“Rachel Getting Married”), Emmy adayı Demi Adejuyigbe (“The Amber Ruffin Show”), Lori Tan Chinn (“Awkwafina Is Nora From Queens”) ve Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü adayı Danny Pudi (“Community”) yer alıyor.

“Tuhaf Gezegen”, Emmy ödüllü Dan Harmon (“Rick and Morty,” “Community”) ve New York Times’ın en çok satan yazarı Nathan W. Pyle tarafından ortaklaşa yaratıldı ve yürütücü yapımcılığını üstleniyor. Akademi Ödülü sahibi Alex Bulkley (“Guillermo del Toro’s Pinocchio”), Emmy ödüllü Corey Campodonico for ShadowMachine (“BoJack Horseman,” “Tuca & Bertie”), Lauren Pomerantz (“Saturday Night Live,” “The Ellen DeGeneres Show”), Emmy ödüllü Amalia Levari (“Over the Garden Wall,” “Harvey Beaks”), Steve Levy (“Rick and Morty,” “Community”) ve Taylor Alexy Pyle ise yapımcı kadrosunda yer alıyor. “Tuhaf Gezegen”, Apple Studios ve ShadowMachine tarafından üretiliyor.

Fragmanın müziği: “Alone” by Marshmello

Apple TV’nin YouTube kanalına abone olmak için:

Apple TV’yi takip edin:
Instagram:
Facebook:
Twitter:
Giphy:

Apple Films’i takip edin:
Twitter:

Apple TV+’dan daha fazlasını keşfedin:

Apple TV+, TV ve sinemanın en yaratıcı zihinlerinden gelen orijinal hikayelerin yer aldığı bir akış hizmetidir. Şimdi Apple TV uygulamasında izleyin:
Apple TV+ için abonelik gereklidir.

#TuhafGezegen #Fragman #AppleTV , Tuhaf Gezegen — Resmi Fragman | Apple TV+

Sıkça Sorulan Sorular:
1. “Tuhaf Gezegen” ne zaman yayınlanacak?
2. Kimler “Tuhaf Gezegen” dizisinde yer alıyor?
3. Dizi hangi dünyada geçiyor?
4. Dizinin yaratıcıları kimlerdir?
5. Hangi müzik fragmanda kullanıldı?
6. Apple TV’nin sosyal medya hesapları nelerdir?
7. Apple TV+’da ne gibi içerikler bulunur?
8. Apple TV+’a abonelik nasıl alınır?

[ad_1]

Gizemli Gezegen — Resmi Fragman | Apple TV+ Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Strange Planet — Official Trailer | Apple TV+

[ad_2]

Strange Planet — Official Trailer | Apple TV+ içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

strange planet,stange,planet,aliens,trailer,trailers,strange planet trailer,official trailer,strange planet official trailer,planets,strange,strange planet apple tv,animation,strange planet animation,dan harmon,dan harmon strange planet,strange planet dan harmon,adult animated show,animated show,show,animated series,alien show,series,stange planet show,apple tv,apple,tv,apple tv+,apple tv plus,apple tv app,apple original,apple tv youtube,comedy,scifi

Yorum yapın