Hamaratlıkta Rakipsiz: En Hamarat Benim 403. Bölüm Fragmanı!

En Hamarat Benim 403. Bölüm Fragmanı: Şu Karamele Olmamış Diyor

En Hamarat Benim, temizliğe, yemeklere, misafirperverliğe güvenenlerin yarışması olarak ekranlarda yerini almaya devam ediyor. FOX’un sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu bu yarışma programı, hafta içi her gün 13.45’te izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

En Hamarat Benim’in 403. Bölüm fragmanında, yarışmacılarımızın çay saati için hazırladıkları nefis yiyeceklerin tadına bakmak için sabırsızlanan Kadir Ezildi’nin heyecanı görülüyor. Ancak, bir yarışmacı olan Şu Karamele, hazırladığı tatlı için “olmamış” diyerek Kadir Ezildi’yi şaşırtıyor. Acaba, yarışmacılarımız bu sefer Kadir Ezildi’yi tatmin edebilecek mi?

En Hamarat Benim’in 403. Bölümünde, yarışmacılarımız önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecekler. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacaklar. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim’in yapımcılığını Talya Prodüksiyon üstlenirken, yapımcıları Dilek Dağcıoğlu ve Ebru Erkal Kip, yönetmeni Mehmet Şengün ve uygulayıcı yapımcısı Ramazan Sarı’dır. Program eğlence-yarışma türünde yer alıyor ve FOX’un resmi web sitesinde ve resmi YouTube kanalında yayınlanıyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

En Hamarat Benim hangi gün ve saatte yayınlanıyor?
En Hamarat Benim, hafta içi her gün FOX’ta 13.45’te yayınlanıyor.

En Hamarat Benim’in yapımcıları kimlerdir?
En Hamarat Benim’in yapımcıları Dilek Dağcıoğlu ve Ebru Erkal Kip’dir.

En Hamarat Benim’in yönetmeni kimdir?
En Hamarat Benim’in yönetmeni Mehmet Şengün’dür.

En Hamarat Benim’in türü nedir?
En Hamarat Benim, eğlence-yarışma türünde bir programdır.

En Hamarat Benim 403. Bölüm Fragmanı | Şu Karamele Olmamış Diyor Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Hamaratlıkta Rakipsiz: En Hamarat Benim 403. Bölüm Fragmanı! 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
En Hamarat Benim 403. Bölüm Fragmanı | Şu Karamele Olmamış Diyor

fox,en hamarat benim,En Hamarat Benim,Kadir Ezildi,temizlik programı,kadir ezildi programı,en hamarat benim program,gündüz kuşağı,kadir ezildi en hamarat benim,en hamarat benim son bölüm,en hamarat benim yeni bölüm,en hamarat benim komik sahneler,kadir ezildi komik sahneler,kadir ezildi temizlik,En Hamarat Benim 403. Bölüm Fragmanı | Şu Karamele Olmamış Diyor,En Hamarat Benim 403. Bölüm Fragmanı

En Hamarat Benim 403. Bölüm Fragmanı | Şu Karamele Olmamış Diyor içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın