Heyecan Dolu Futbol Hikayesi: NEXT GOAL WINS | Resmi Fragman | Searchlight Pictures Fragmanı

Next Goal Wins: İzleyicileri Kendine Hayran Bırakacak Bir Film

Taika Waititi’nin yönetmenliğinde, dünya çapında en kötü futbol takımı olan Amerikan Samoa futbol takımının hikayesi anlatılıyor. 31-0 FIFA yenilgisiyle ünlenen takım, Dünya Kupası Elemeleri’ne katılmak için en sonunda deneyimli ve başarılı bir antrenör olan Thomas Rongen (Michael Fassbender) ile anlaşır. Bu kalbinizi ısıtacak filmde, umutlu kahramanlarımızın hikayesi anlatılıyor.

Filmde, Oscar ödüllü yönetmen Taika Waititi’nin yanı sıra, Elisabeth Moss, Oscar Kightley, Uli Latukefu, Rachel House, Kaimana, David Fane, Beulah Koale, Chris Alosio, Will Arnett ve Rhys Darby gibi ünlü isimler de yer alıyor.

“Next Goal Wins”, 17 Kasım tarihinde sinemalarda izleyicilerle buluşuyor ve tüm futbol severleri bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Fragman ne zaman yayınlandı?
Fragman, Searchlight Pictures’ın resmi YouTube kanalında 15 Mart 2021 tarihinde yayınlandı.

“Next Goal Wins” filminin çıkış tarihi ne zaman?
Film, 17 Kasım 2021 tarihinde sinemalarda vizyona girecek.

Bu film hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum. Nereye başvurabilirim?
Searchlight Pictures’ın resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Bu filmde oynayan ünlü isimler kimlerdir?
Michael Fassbender, Elisabeth Moss, Oscar Kightley, Uli Latukefu, Rachel House, Kaimana, David Fane, Beulah Koale, Chris Alosio, Taika Waititi, Will Arnett ve Rhys Darby gibi ünlü isimler filmde rol alıyor.

“Next Goal Wins” hakkında daha fazla bilgi edinmek için filmi sinemalarda izleyebilir, Searchlight Pictures’ın resmi kanallarını takip edebilirsiniz. Bu kalbinizi ısıtacak film, tüm futbol severleri bekliyor!

[ad_1]

Heyecan Dolu Futbol Hikayesi: NEXT GOAL WINS | Resmi Fragman | Searchlight Pictures Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
NEXT GOAL WINS | Official Trailer | Searchlight Pictures

[ad_2]

NEXT GOAL WINS | Official Trailer | Searchlight Pictures içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Next Goal Wins,Next Goal Wins Trailer,Next Goal Wins movie,Searchlight,fox searchlight,searchlight pictures,trailer,official trailer,Movie,Film,Michael Fassbender,Elisabeth Moss,Oscar Kightley,Uli Latukefu,Rachel House,Kaimana,David Fane,Beulah Koale,Chris Alosio,Taika Waititi,Will Arnett,Rhys Darby,soccer,FIFA,American Samoa soccer team,world cup

Yorum yapın