Kahramanlığın Sınırları Zorlanıyor! Invincible – 2. Sezon Fragmanıyla Prime Video’da Fragmanı

Invincible: Sezon 2 Fragman İncelemesi

Invincible Nedir?

Invincible, Robert Kirkman, Cory Walker ve Ryan Ottley tarafından yaratılan çığır açan bir çizgi romanın temel alındığı yetişkinlere yönelik bir süper kahraman dizisidir. Hikaye, 18 yaşındaki Mark Grayson etrafında döner. Mark, yaşındaki diğer her genç gibi görünse de, babası (ya da babasıydı) dünyanın en güçlü süper kahramanıdır. 1. sezonunda Nolan’ın ihanetinden hala etkilenen Mark, hayatını yeniden inşa etmeye çalışırken bir dizi yeni tehditle yüzleşir. Aynı zamanda en büyük korkusuyla mücadele eder – babası olmadan bile bunun farkında olmadan babası olabileceği korkusu. Steven Yeun başrolde yer alırken, Sandra Oh, Zazie Beetz, Grey DeLisle, Chris Diamantopoulos, Walton Goggins, Gillian Jacobs, Jason Mantzoukas, Ross Marquand, Khary Payton, Zachary Quinto, Andrew Rannells, Kevin Michael Richardson, Seth Rogen ve J.K. Simmons gibi birbirinden yetenekli oyuncular eşlik ediyor.

Yeni Sezonda Neler Olacak?

Invincible’ın 2. sezonunda Sterling K. Brown, Peter Cullen, Rob Delaney, Calista Flockhart, Phil LaMarr, Luke MacFarlane, Tatiana Maslany, Scott McNairy, Jay Pharoah, Ella Purnell, Tim Robinson, Ben Schwartz, Rhea Seehorn, Lea Thompson, Paul F. Tompkins, Shantel VanSanten ve daha fazlası kadroya katılıyor. Sezonun baş yapımcıları Kirkman, Catherine Winder, David Alpert, Simon Racioppa, Margaret M. Dean, Rogen ve Evan Goldberg’dir, ortak yapımcılar ise Helen Leigh ve Walker’dır.

Neden İzlemelisiniz?

Invincible, süper kahraman türünü yetişkinlere yönelik bir diziyle yeniden tanımlıyor. Sıradan bir genç olan Mark’ın babasının gerçek yüzünü keşfetme hikayesi, izleyicilere sıra dışı bir deneyim sunuyor. İlk sezonu ile büyük bir hayran kitlesi oluşturan dizi, 2. sezonunda da aksiyon, macera ve duygusal anlarla dolu bir atmosfer sunmaya devam ediyor. Invincible, süper kahramanlar ve aile ilişkileri hakkında derinlemesine düşündüren bir dizi olarak öne çıkıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Invincible’ın 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Invincible’ın 2. sezonu 3 Kasım’da yayınlanacak.

2. Invincible’ı hangi platformda izleyebilirim?

Invincible, Prime Video platformunda izlenebilir.

3. Invincible’ın başrol oyuncuları kimlerdir?

Invincible’ın başrolünde Steven Yeun yer alırken, Sandra Oh, Zazie Beetz, Grey DeLisle, Chris Diamantopoulos, Walton Goggins, Gillian Jacobs, Jason Mantzoukas, Ross Marquand, Khary Payton, Zachary Quinto, Andrew Rannells, Kevin Michael Richardson, Seth Rogen ve J.K. Simmons gibi birçok ünlü oyuncu da dizide yer almaktadır.

4. Invincible’ın hikayesi ne hakkında?

Invincible, genç süper kahraman Mark Grayson’ın babasının gerçek kimliğini keşfetme hikayesini anlatır. Mark, babasının dünyanın en güçlü süper kahramanı olduğunu öğrenirken, kendi süper güçlerini geliştirmeye başlar ve babasının kahraman olma mirasının göründüğü kadar kahraman olmadığını keşfeder.

5. Invincible’ı özel kılan nedir?

Invincible, sıradan bir genç olan Mark’ın süper kahraman babasının gerçek yüzünü keşfetme hikayesiyle diğer süper kahraman dizilerinden ayrılır. Dizi, aksiyon dolu sahneleri, derinlikli karakterleri ve duygusal anlarıyla izleyicileri etkilemeyi başarıyor.

Invincible – Sezon 2 Fragmanı | Prime VideoKahramanlığın Sınırları Zorlanıyor! Invincible - 2. Sezon Fragmanıyla Prime Video'da Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Invincible – Season 2 Teaser Trailer | Prime Video

Invincible – Season 2 Teaser Trailer | Prime Video içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

invincible,invincible series,invincible prime video,prime video invincible,steven yeun,jk simmons,mark hamil,zachary quinto,seth rogan,gillian jacobs,khary payton,sandra oh,sci fi,suspense,drama,animation,fantasy,adventure,action,invincible Season 2,invincible Teaser,invincible Trailer,Sterling K. Brown,Peter Cullen,Rob Delaney,Calista Flockhart,Phil LaMarr,Luke MacFarlane,Tatiana Maslany,Scott McNairy,Jay Pharoah,Tim Robinson,Ben Schwartz

Yorum yapın