Lost in Time | A Heartwrenching Love Story | Official Teaser | Netflix [ENG SUB] Fragmanı

A Time Called You | Netflix’ten 8 Eylül’de Sadece Bir Zaman Yolculuğu Aşk Hikayesi!

Ne olurdu, özel biri için geçmişe gidebilseydiniz…? Ahn Hyo-seop, Jeon Yeo-been ve Kang Hoon’un başrollerini paylaştığı bir zaman yolculuğu gizemli aşk filmi olan “A Time Called You” ile bu hayalinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Netflix’in yeni dizisi “A Time Called You”da zaman yolculuğu ve romantizm bir araya geliyor. Bu benzersiz hikaye, izleyicilere duygusal bir yolculuk vaat ediyor. Fragmanda, zamanın nasıl manipüle edilebileceğini ve geçmişte yaşanan bir aşkın tekrar canlandırılmasının neye mal olabileceğini keşfedeceksiniz.

Dizinin yayın tarihi olan 8 Eylül’de, sadece Netflix’te “A Time Called You”yu izleyebilirsiniz. Bu dizi, Netflix’in K-Content kanalında yer alacak ve Kore içeriklerini seven izleyiciler için bir zenginlik sunacak. Netflix K-Content, favori Kore dizilerinizle ilgili daha fazla içeriğe ulaşmanızı sağlayacak ve size en uygun olanı seçmenize yardımcı olacak.

“A Time Called You”yu Netflix’te izlemek için şu adrese göz atabilirsiniz:

[Netflix’te A Time Called You’yu izleyin]

Netflix K-Content’i takip etmeyi unutmayın! Instagram, Twitter ve Tiktok’ta @netflixkcontent olarak bizi bulabilirsiniz. Böylece, Netflix Kore içerikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve diğer hayranlarla birlikte deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. “A Time Called You” ne zaman yayınlanacak?
Cevap: “A Time Called You”, 8 Eylül tarihinde sadece Netflix’te yayınlanacak.

2. Dizinin başrollerinde kimler yer alıyor?
Cevap: Ahn Hyo-seop, Jeon Yeo-been ve Kang Hoon dizinin başrollerini paylaşıyor.

3. “A Time Called You” hakkında daha fazla içerik nerede bulabilirim?
Cevap: Netflix K-Content’i takip ederek, “A Time Called You” hakkında daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz. Instagram, Twitter ve Tiktok’ta @netflixkcontent olarak bizi bulabilirsiniz.

4. Dizi diğer ülkelerde de yayınlanacak mı?
Cevap: Belirli ülkelerde “A Time Called You” dizisi yayınlanmayabilir. Lütfen Netflix’te bulunduğunuz ülkenin içeriklerini kontrol edin.

“A Time Called You” | Netflix [ENG SUB] Resmi FragmanıLost in Time | A Heartwrenching Love Story | Official Teaser | Netflix [ENG SUB] Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
A Time Called You | Official Teaser | Netflix [ENG SUB]

A Time Called You | Official Teaser | Netflix [ENG SUB] içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

ATimeCalledYou,Ahn Hyo seop,Ahn Hyo-seop,Ahn Hyoseop,Director Kim Jin won,Director Kim Jin-won,Director Kim Jinwon,Jeon Yeo been,Jeon Yeo-been,Jeon Yeobeen,Kang Hoon,Netflix,cassette tape,destiny,drama,emotional,fantasy,fate,heartfelt,mystery,romance,sentimental,thriller,time travel,time-travel,너의시간속으로,넷플릭스

Yorum yapın