Star Wars: Ahsoka – Resmi ‘Güç’ Teaser Fragmanı (2023) Rosario Dawson, Hayden Christensen Fragmanı

Star Wars: Ahsoka – Fragman İncelemesi

Star Wars hayranları için heyecan verici bir haber var! Star Wars evreninin sevilen karakterlerinden biri olan Ahsoka’nın kendi dizisi geliyor. Fragmanı izleyin ve bu muhteşem yapımın heyecanını yaşayın.

Başrolde Ünlü İsimler

Disney Plus’un Star Wars dizisi olan Ahsoka, başrollerde Rosario Dawson ve Hayden Christensen gibi ünlü isimleri barındırıyor. Aynı zamanda Natasha Liu Bordizzo, Wes Chatham, Mary Elizabeth Winstead, Lars Mikkelsen, Ray Stevenson, Eman Esfandi, Diana Lee Inosanto gibi yetenekli oyuncular da kadroda yer alıyor.

Yaratıcı Kadro ve Yönetmenler

Ahsoka dizisi, Dave Filoni tarafından yaratıldı ve aynı zamanda yönetmenlik görevini de üstlendi. Diğer yönetmenler ise Steph Green, Peter Ramsey, Jennifer Getzinger, Geeta Vasant Patel ve Rick Famuyiwa. Jon Favreau, Kathleen Kennedy, Colin Wilson, Dave Filoni ve Carrie Beck ise dizinin yürütücü yapımcıları arasında yer alıyor.

Disney+’ta Yayınlanacak

Star Wars: Ahsoka, 23 Ağustos tarihinde Disney+’ta yayınlanmaya başlayacak. İlk hafta iki bölümle başlayacak olan dizi, sonrasında haftalık olarak yeni bölümlerle izleyicileriyle buluşacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Star Wars: Ahsoka dizisi hangi tarihte yayınlanacak?

Star Wars: Ahsoka, 23 Ağustos tarihinde Disney+ platformunda yayınlanmaya başlayacak.

Ahsoka’nın başrolünde hangi ünlü oyuncular yer alıyor?

Rosario Dawson ve Hayden Christensen, Ahsoka dizisinin başrollerinde yer alıyor. Ayrıca Natasha Liu Bordizzo, Wes Chatham, Mary Elizabeth Winstead, Lars Mikkelsen, Ray Stevenson, Eman Esfandi, Diana Lee Inosanto gibi yetenekli oyuncular da kadroda bulunuyor.

Diziyi kim yaratıyor ve yönetiyor?

Ahsoka dizisi, Dave Filoni tarafından yaratıldı ve aynı zamanda yönetmenlik görevini de üstlendi. Diğer yönetmenler ise Steph Green, Peter Ramsey, Jennifer Getzinger, Geeta Vasant Patel ve Rick Famuyiwa.

Star Wars: Ahsoka hangi platformda yayınlanacak?

Star Wars: Ahsoka, Disney+ platformunda yayınlanacak.

Dizi kaç bölüm olacak?

Star Wars: Ahsoka dizisi, ilk hafta iki bölümle başlayacak ve sonrasında haftalık olarak yeni bölümlerle devam edecek.Star Wars: Ahsoka - Resmi 'Güç' Teaser Fragmanı (2023) Rosario Dawson, Hayden Christensen Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Star Wars: Ahsoka – Official ‘Force’ Teaser Trailer (2023) Rosario Dawson, Hayden Christensen

Star Wars: Ahsoka – Official ‘Force’ Teaser Trailer (2023) Rosario Dawson, Hayden Christensen içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

star wars ahsoka,star wars ahsoka trailer,star wars,ahsoka,star wars ahsoka series,star wars ahsoka trailer 2023,anakin skywalker,anakin skywalker ahsoka,anakin,ahsoka tano,anakin skywalker star wars ahsoka,ahsoka trailer,ahsoka new trailer,star wars ahsoka force teaser trailer

Yorum yapın