The Crowded Room – Apple TV+’ın Resmi Fragmanıyla Kalabalık Odanın İçindeki Gizemleri Keşfedin Fragmanı

The Crowded Room: Apple TV+’ın Yeni Dizisi

Apple TV+ platformunda, 9 Haziran tarihinde yayınlanacak olan The Crowded Room, Danny Sullivan’ın (Tom Holland) öyküsünü anlatıyor. 1979 yılında New York’ta gerçekleşen bir silahlı saldırıda tutuklanan Danny Sullivan, meraklı sorgulayıcı Rya Goodwin (Amanda Seyfried) ile yapılan röportajlar sonucunda hayat hikayesi ortaya çıkıyor. Danny’nin gizemli geçmişini şekillendiren olaylar ve hayatının dönüm noktaları, izleyicileri büyüleyen gerilim dolu bir hikayeye dönüşüyor.

Apple TV+’ın YouTube kanalına abone olabilirsiniz. Apple TV’ı takip etmek için Instagram, Facebook, Twitter ve Giphy hesaplarından faydalanabilirsiniz. The Crowded Room’un yanı sıra, platformda birçok orijinal yapım da yer alıyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

The Crowded Room hangi tarihte yayınlanacak?

The Crowded Room, 9 Haziran tarihinde Apple TV+ platformunda yayınlanacak.

The Crowded Room’un konusu nedir?

Dizi, 1979 yılında New York’ta gerçekleşen bir silahlı saldırıda tutuklanan Danny Sullivan’ın hayat hikayesini anlatıyor.

The Crowded Room’un başrol oyuncuları kimler?

Dizinin başrol oyuncuları Tom Holland ve Amanda Seyfried.

Apple TV+’a nasıl abone olabilirim?

Apple TV+ platformuna abone olmak için Apple TV uygulamasını indirebilir ve üyelik için gerekli adımları takip edebilirsiniz.

[ad_1]

The Crowded Room - Apple TV+'ın Resmi Fragmanıyla Kalabalık Odanın İçindeki Gizemleri Keşfedin Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
The Crowded Room — Official Trailer | Apple TV+

[ad_2]

The Crowded Room — Official Trailer | Apple TV+ içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

the crowded room,crowded room,trailer,the crowded room trailer,trailer the crowded room,official trailer,the crowded room official trailer,tom holland,tom holland crowded room,the crowded room tom holland,amanda seyfried,henry eikenberry,emmy rossum,emma laird,sasha lane,christopher abbott,will chase,novel,the minds of billy milligan,daniel keyes,the crowded room apple tv,apple tv,apple,tv,apple tv+,apple tv app,apple original,crime,miniseries,series

Yorum yapın