(The Walking Dead: Daryl Dixon Önizleme: Yabancı Toprakta) Fragmanı

The Walking Dead hayranları, sonunda beklenen an geldi! Daryl Dixon (Norman Reedus) Commonwealth’den çok uzakta. #TheWalkingDead #DarylDixon bu sonbaharda AMC ve AMC+’da yayınlanacak.

Yıllardır bizleri ekran başında tutan The Walking Dead, 22 Ağustos 2021 tarihinde başlayan onbirinci ve son sezonu ile final yapacak. 24 bölüm sürecek olan sezon, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard’ın aynı isimli çizgi roman serisine dayanıyor.

Dizinin yaratıcısı Frank Darabont tarafından televizyon için geliştirilen The Walking Dead, Greg Nicotero, Denise Huth, Gale Anne Hurd, David Alpert, Scott M. Gimple, Joseph Incaprera ve Angela Kang tarafından yürütülmekte. Sezonun son sezonu olan bu sezonun showrunner’lığını ise üçüncü kez Angela Kang üstleniyor.

The Walking Dead: Daryl Dixon Teaser: Stranger In A Strange Land, merakla beklenen yeni sezonun fragmanı olarak yayınlandı. Daryl Dixon’ın Commonwealth’den uzaklaşması ve yabancı bir diyara düşmesi ile başlayan fragman, heyecanı ve merakı arttırdı.

The Walking Dead hayranları, bu sonbaharda Daryl Dixon’ın maceralarını izlemek için sabırsızlanıyor. Peki, The Walking Dead: Daryl Dixon ne zaman yayınlanacak? Dizinin yayın tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı ancak yapılacak açıklamaları yakından takip ediyoruz.

The Walking Dead: Daryl Dixon, AMC ve AMC+’da izlenebilecek mi? Yeni sezonun yayın haklarına sahip olan AMC ve AMC+, sezonun tüm bölümlerini izleyicilere sunacak.

The Walking Dead hayranları, son sezonun heyecan verici bölümlerini kaçırmamak için sabırsızlanıyor. Sezon boyunca Daryl Dixon’ın neler yaşayacağı ve Commonwealth ile ilişkisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, The Walking Dead resmi sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

[ad_1]

(The Walking Dead: Daryl Dixon Önizleme: Yabancı Toprakta) Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
The Walking Dead: Daryl Dixon Teaser: Stranger In A Strange Land

[ad_2]

The Walking Dead: Daryl Dixon Teaser: Stranger In A Strange Land içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

The Walking Dead: Daryl Dixon,The Walking Dead Universe series,daryl dixon trailer,daryl dixon tribute,daryl dixon spin off,daryl dixon scenes,daryl dixon funny moments,daryl dixon best moments,daryl dixon badass moments,daryl dixon 2023,daryl dixon tv,norman reddus,norman reedus interview,norman reedus funny moments,norman reedus,norman reedus the walking dead,norman reedus the walking dead 2023,daryl dixon norman reedus,reedus norman,teaser

Yorum yapın