Total War PHARAOH İlk Oynanış Videoları Türkiye’de!


Türkiye’de İLK! Oynanış Videoları Huzurlarınızda – Total War PHARAOH İndir

Bir yazar olarak, erken özel erişim ile Total War: PHARAOH’u oynadım ve oynanış videolarını artık sizlere de gösterebiliyoruz. Bu oyun sayesinde Tunç Çağı’nın çöküşünde Antik Mısır, Kenan ve Hitit medeniyetleri nasıl bir hava soluyordu öğrenmek için geri sayım başladı. İzleyeceğiniz videolarda bir meydan bir de kuşatma/savunma savaşı yer alacak. Ayrıca oyun Türkçe dil desteği ile geliyor ve farklı sürüm seçenekleri bulunuyor. Düz sürümü 60 dolar, delux sürümü 73 dolar, hanedan sürümü ise 91 dolar olarak satışa sunulacak. Mısır’daki karakterler Ramesses, Seti, Tausret, Amenmesse. Kenanlılar: Bay ve İrsu. Hititliler’de ise Kurunta ve Suppiluliuma yer alıyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

Total War: PHARAOH oyunu hangi sürümler ile satışa sunulacak?
– Oyun düz sürüm, delux sürüm ve hanedan sürümü olarak üç farklı seçenek ile satışa sunulacak.

Oyunun fiyatı nedir?
– Düz sürümü 60 dolar, delux sürümü 73 dolar, hanedan sürümü ise 91 dolar olarak satışa sunulacak.

Hangi medeniyetler yer alıyor?
– Tunç Çağı’nın çöküşünde Antik Mısır, Kenan ve Hitit medeniyetleri yer alıyor.

Oyun Türkçe dil desteği ile mi geliyor?
– Evet, oyun Türkçe dil desteği ile geliyor.

Hangi karakterler yer alıyor?
– Mısır’daki karakterler Ramesses, Seti, Tausret, Amenmesse. Kenanlılar: Bay ve İrsu. Hititliler’de ise Kurunta ve Suppiluliuma yer alıyor.

total war,PHARAOH,firavun,Total War PHARAOH,Total War PHARAOH Türkçe,Total War PHARAOH çıkış tarihi,Total War PHARAOH nedir,antik mısır,Ramesses,Seti,Tausret,Amenmesse,Irsu,Bay,Suppiluliuma,Kurunta,Hittite,Canaanite,Egyptian,kenanlılar,mısırlılar,hititliler,oynanış,gameplay,world first,world premiere

Yorum yapın