1920 Yüreklerin Dehşeti – Resmi Fragman | Mahesh B, Anand P, Vikram B, Avika G, Krishna B Fragmanı

Zee Music Company tarafından yayınlanan “1920 Horrors of the Heart” filminin fragmanı tüylerinizi diken diken edebilir. Mahesh Bhatt ve Anand Pandit tarafından sunulan, Vikram Bhatt yapımı bu filmin yönetmenliğini Krishna Bhatt üstleniyor. Avika Gor, Rahul Dev, Barkha Bisht, Danish Pandor, Randheer Rai, Ketaki Kulkarni, Amit Behl ve Avtar Gill gibi birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı bu film, 23 Haziran 2023’te sinemalarda izleyici ile buluşacak.

Filmin gösterim tarihi ve oyuncularının yanı sıra, yapımcıları, yazarları, görüntü yönetmeni, müzikleri, kostüm tasarımcısı gibi detaylar da fragmanda yer alıyor. Filmin tanıtımı için oluşturulan bu fragman, karanlık ve gerilim dolu sahneleriyle izleyicileri etkisi altına alıyor.

Filmin konusu hakkında fragmanda net bir bilgi verilmese de, “1920 Horrors of the Heart” adının yanı sıra, “There’s no escaping to the horror that awaits” şeklinde bir cümle kullanılmış. Bu cümle, filmin korku dolu bir atmosfere sahip olacağına işaret ediyor.

Eğer gerilim ve korku dolu filmleri seviyorsanız, “1920 Horrors of the Heart” tam size göre olabilir. Ancak bu tür filmleri sevmeyenlerin fragmandan uzak durması daha iyi olabilir. Film fragmanını izleyenlerin aklında birçok soru belirebilir. Filmin konusu ne olacak? Oyuncuların performansı nasıl olacak? Filmin müzikleri nasıl olacak? Tüm bu sorular, filmin gösterim tarihine kadar cevaplanacak.

Sıkça Sorulan Sorular:
– Filmin konusu hakkında ne kadar bilgi var?
– Hangi oyuncular filmde yer alıyor?
– Filmin gösterim tarihi ne zaman?
– Filmin yapımcıları kimler?
– Fragmanın müzikleri kim tarafından yapıldı?1920 Yüreklerin Dehşeti - Resmi Fragman | Mahesh B, Anand P, Vikram B, Avika G, Krishna B Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
1920 Horrors of the Heart – Official Trailer | Mahesh B, Anand P, Vikram B, Avika G, Krishna B

1920 Horrors of the Heart – Official Trailer | Mahesh B, Anand P, Vikram B, Avika G, Krishna B içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

1920 Horrors of the Heart Official Trailer,1920 Horrors of the Heart Movie Official Trailer,1920 Movie Official Trailer,1920 Film Trailer,1920 Horrors of the Heart,Avika Gor New Movie,Avika Gor,Rahul Dev Movie,Rahul Dev,Barkha Bisht Movie,Barkha Bisht,1920 New Film,1920 Film,1920 New Teaser,1920 New Movie Trailer,1920 Horror film,New Hindi Trailer,new movie trailers,1920 Ho,1920 horror of the heart trailer,1920 horrors of the heart

Yorum yapın