Android 14 Güncellemesi Alacak Xiaomi Telefonlar Belli Oldu!

Xiaomi, Google’un yakın zamanda piyasaya sürmeyi planladığı Android 14 işletim sistemine hazır olmak için çalışmalarına başladı. Android 14, temmuz ayı itibariyle kullanılabilir hale gelecek. Xiaomi, listenin en başında yer alan cihazlarına Android 14 güncellemesi dağıtmaya başlayacak. Android 14 ile birlikte, Xiaomi kullanıcıları kendi duvar kağıtlarını tasarlayabilecekleri Emoji Lab adında bir uygulama ve uygulamalara galerilerinde kısmi erişim özelliği gibi birçok yeniliği deneyimleyebilecekler. Xiaomi telefonlarının Android 14 güncellemesi alacak cihazlar listesine göz atmak için aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Android 14 güncellemesi ne zaman gelecek?
Android 14, temmuz ayı itibariyle kullanıma hazır olacak.

Hangi Xiaomi telefonları Android 14 güncellemesi alacak?
Xiaomi’nin birçok telefonu Android 14 güncellemesi alacak. Bunlar arasında Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13 Lite, Xiaomi 12T, Xiaomi 12T Pro, Xiaomi 12S, Xiaomi 12S Pro, Xiaomi 12S Ultra, Xiaomi 12 Lite, Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi Mix Fold 2, Xiaomi Civi 2, ve Xiaomi Civi 1S yer alıyor.

Android 14 ile Xiaomi kullanıcıları neler yapabilecekler?
Android 14 ile birlikte, Xiaomi kullanıcıları kendi duvar kağıtlarını tasarlayabilecekleri Emoji Lab adında bir uygulama ve uygulamalara galerilerinde kısmi erişim özelliği gibi birçok yeniliği deneyimleyebilecekler.

Kaynak: https://shiftdelete.net/android-14-alacak-xiaomi-telefonlar

Yorum yapın