Arda Güler, Real Madrid’e transfer oldu

Avrupa’nın en büyük kulüplerinin transfer savaşına giriştiği Türk futbolunun genç yeteneği Arda Güler, Real Madrid’e transfer oldu. Barcelona’nın da peşinden koştuğu Arda, son dakikada Real Madrid’in teklifini kabul etti. Arda Güler, Hamit Altıntop ve Nuri Şahin’in ardından Real Madrid tarihinde forma giyen üçüncü Türk oyuncu oldu. Arda Güler’in transferiyle ilgili olarak Real Madrid Başkanı Florentino Perez ve Arda Güler’in açıklamaları büyük ilgi çekti. Arda Güler, tatilini kısa keserek, yeni takımıyla ilk antrenmana çıktı. İspanyol devi, ABD’de düzenleyeceği hazırlık maçlarında Arda Güler’e şans verecek. Başkan Florentino Perez, Arda Güler’i Real Madrid ailesine hoş geldin dedi.

Sıkça Sorulan Sorular:
1. Arda Güler hangi takıma transfer oldu?
– Arda Güler, Real Madrid’e transfer oldu.

2. Arda Güler, Real Madrid’de kaç yıllık sözleşme imzaladı?
– Arda Güler, Real Madrid ile 6 yıllık sözleşme imzaladı.

3. Arda Güler, Real Madrid’de kaçıncı Türk oyuncu oldu?
– Arda Güler, Real Madrid’de forma giyen üçüncü Türk oyuncu oldu. Daha önce Hamit Altıntop ve Nuri Şahin de Real Madrid’de oynamıştı.

4. Arda Güler’in transferiyle ilgili olarak Real Madrid Başkanı ne söyledi?
– Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Arda Güler’i Real Madrid’e hoş geldin diyerek transferin mutluluğunu ifade etti.

5. Arda Güler, Real Madrid ile hangi maçlarda forma giyecek?
– Arda Güler, Real Madrid’in ABD’de düzenleyeceği hazırlık maçlarında forma şansı bulacak. Real Madrid, Milan, Manchester United, Barcelona ve Juventus ile karşılaşacak.

Yorum yapın