Fenerbahçe, Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella’yı transfer edecek mi?

Fenerbahçe, sezon sonunda Jorge Jesus ile yollarını ayıracak mı? Bu soru, taraftarlar tarafından sıkça soruluyor. Ancak, sarı lacivertli takımın yeni teknik direktörü kim olacak? İtalyan teknik adam Vincenzo Montella’nın ismi sıkça geçiyor. Sport Italia’nın haberine göre, Montella Adana Demirspor’dan ayrılmaya hazırlanıyor ve Fenerbahçe’ye yakın. Haberde, İtalyan teknik adamın Türkiye’de kalacağı ancak yeni bir deneyim için Adana Demirspor’dan ayrılacağı belirtiliyor. Fenerbahçeli taraftarlar, Montella’nın Jorge Jesus’un yerini doldurabilecek en sıcak isim olduğuna inanıyorlar. Bu haberin ardından, taraftarlar yeni teknik direktörlerinin kim olacağı konusunda merakla beklemeye devam ediyorlar.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü kim olacak?
Fenerbahçe henüz yeni bir teknik direktör seçmedi. İtalyan teknik adam Vincenzo Montella’nın adı sıkça geçiyor.

– Jorge Jesus Fenerbahçe’den ayrılacak mı?
Jorge Jesus’un sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek. Ancak, henüz takımın yeni teknik direktörü belli değil.

– Montella’nın Fenerbahçe’ye gelme ihtimali nedir?
Sport Italia’nın haberine göre, Montella Türkiye’de kalmak istiyor ancak yeni bir deneyim için Adana Demirspor’dan ayrılmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe’nin de Montella’yı takımın yeni teknik direktörü olarak düşündüğü belirtiliyor.

Yorum yapın