23 Nisan: Çocukların Bayramı, Egemenliğin Kutlandığı Gün! Fragmanı

Fragman İnceleme: FOX’ta Yayınlanacak 23 Nisan Özel

Bugün, Türkiye’nin en önemli bayramlarından biri olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Bu özel güne özel olarak hazırlanan Bioderma’nın katkılarıyla yayınlanacak olan 23 Nisan Özel, FOX kanalında saat 13.00’te izleyicilerle buluşacak.

23 Nisan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen bir bayramdır. Bu gün, Türkiye’nin geleceğini temsil eden çocukların, ulusal egemenliğin simgesi olarak Meclis’te toplanıp kendi kendilerini yönetmeleri anısına kutlanmaktadır.

FOX kanalında yayınlanacak olan 23 Nisan Özel programı, Çağla Şikel’in sunumuyla izleyicilere sunulacak. Programda, çocukların özel yetenekleri, yetenekli öğrencilerin başarıları, dans gösterileri ve birçok sürpriz konuk yer alacak.

23 Nisan Özel programının yayın tarihi, 23 Nisan 2021’dir. FOX kanalında saat 13.00’te başlayacak olan program, Türkiye’nin dört bir yanından izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Sıkça Sorulan Sorular:

23 Nisan Özel programı ne zaman yayınlanacak?
23 Nisan Özel programı, 23 Nisan 2021 tarihinde FOX kanalında saat 13.00’te yayınlanacak.

Programda hangi konular işlenecek?
Programda, çocukların özel yetenekleri, yetenekli öğrencilerin başarıları, dans gösterileri ve birçok sürpriz konuk yer alacak.

Programın sunucusu kim?
23 Nisan Özel programının sunucusu, ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel olacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında kısa bilgi verebilir misiniz?
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen bir bayramdır. Bu gün, Türkiye’nin geleceğini temsil eden çocukların, ulusal egemenliğin simgesi olarak Meclis’te toplanıp kendi kendilerini yönetmeleri anısına kutlanmaktadır.

[ad_1]

23 Nisan: Çocukların Bayramı, Egemenliğin Kutlandığı Gün! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız Kutlu Olsun!

[ad_2]

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız Kutlu Olsun! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

fox,fox play,çağla ile yeni bir gün,çağla şıkel,çağla ile yeni bir gün fragman,yeni sezon,Çağla ile Yeni Bir Gün Pazartesi Yeni Saatinde FOX’ta!,23 nisan,23 nisan özel program,çağla şikel 23 nisan,çağla şikel 23 nisan programı,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Yorum yapın