Adipurush: Efsaneye Sadık Kalan Son Fragman! Fragmanı

Adipurush Filmi İncelemesi: Hint Mitolojisinden Epik Bir Aksiyon

Yönetmen ve Oyuncular

Adipurush, Hindu destanı Ramayana’ya dayanan bir Hint mitolojik aksiyon filmidir. Filmin yönetmenliğini ve ortak yazarlığını Om Raut üstlenirken, yapımcılığını T-Series ve Retrophile yapıyor. Filmin başrollerinde Saif Ali Khan, Kriti Sanon, Sunny Singh, Devdutta Nage ve Prabhas yer alıyor.

Hikaye

Binlerce yıl önce Vedik Hindistan’da, iblis kral Lankesh yaratılış tanrısı Brahma’dan ölümsüzlük nimeti alır ve yenilmez hale gelir. Bu sırada Kosala Kralı Dashratha, oğlu Raghava’yı 14 yıllığına sürgüne gönderir. Raghava, eşi Janaki ve kardeşi Shesh ile birlikte vahşi doğada yaşamaya başlar. Ancak Lankesh’in kız kardeşi iblis Shurpanakha’nın saldırısıyla olaylar değişir ve intikam hikayesi başlar. Raghava ve Shesh, yardımcılarıyla birlikte Janaki’yi kurtarmak için zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk sırasında denizin üzerine köprüler inşa ederler ve Lanka’ya ulaşarak Lankesh ile savaşır.

Görsel Efektler ve Müzik

Adipurush, etkileyici görsel efektlerle bezeli bir film olarak dikkat çekiyor. Filmin senaryosu ve diyaloğu da övgü topluyor. Müzikler ise ünlü müzik direktörleri Ajay-Atul tarafından bestelenmiştir.

Eleştiriler ve Yayın Tarihi

Adipurush, eleştirmenlerden karışık eleştiriler almıştır. Bazı eleştirmenler filmdeki senaryo ve görsel efektlerin yetersiz olduğunu düşünürken, bazıları ise bu unsurların başarılı olduğunu belirtmiştir. Film, 2023 yılında vizyona girecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Adipurush hangi destana dayanıyor?

Adipurush, Hindu destanı Ramayana’ya dayanmaktadır.

Filmin başrolünde kimler yer alıyor?

Adipurush filminde Saif Ali Khan, Kriti Sanon, Sunny Singh, Devdutta Nage ve Prabhas gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Adipurush’un yayın tarihi nedir?

Adipurush, 2023 yılında vizyona girecektir.

Film hakkında yapılan eleştiriler nelerdir?

Adipurush, eleştirmenlerden karışık eleştiriler almıştır. Bazı eleştirmenler senaryo ve görsel efektlerin yetersiz olduğunu düşünürken, bazıları ise bu unsurların başarılı olduğunu belirtmiştir.

[ad_1]

Adipurush: Efsaneye Sadık Kalan Son Fragman! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Adipurush (Son Fragman) Türkçe altyazılı

[ad_2]

Adipurush (Son Fragman) Türkçe altyazılı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın