Aşka Aşık Olacağınızın Garantisi: Donna Summer’ın Hayatı | Resmi Fragman | HBO Fragmanı

HBO Max’un yeni belgeseli “Love to Love You, Donna Summer”, Disco Kraliçesi Donna Summer’ın derinlemesine kişisel portresini sunuyor. Oscar ve Emmy ödüllü yönetmen Roger Ross Williams ve Donna Summer’ın kızı Brooklyn Sudano tarafından yönetilen belgesel, ünlülükteki zirveleri ve dip noktalarını keşfederek, sanatçının sahne dışındaki hayatına içten bir bakış sunuyor. Love to Love You, Donna Summer, 20 Mayıs’ta HBO Max’te yayınlanacak.

Belgeselin yayın tarihi olan 20 Mayıs’tan itibaren HBO Max’te izleyebileceğiniz “Love to Love You, Donna Summer” belgeseli, Donna Summer’ın hayatının ayrıntılarına yakından bakmanızı sağlıyor. Yönetmen Roger Ross Williams ve Donna Summer’ın kızı Brooklyn Sudano, belgeselde Disco Kraliçesi’nin hayatının hem sahne içindeki yönlerine hem de sahne dışındaki hayatına ışık tutuyor.

HBO Max, müthiş belgesellerden en büyük gişe filmlerine kadar herkesin konuştuğu dizilerin ve filmlerin evi. Favori HBO dizileri, filmleri, belgeselleri ve spor özel etkinlikleri hakkında en son haberleri almak için resmi HBO kanalına abone olabilirsiniz.

Belgeselin çıkış tarihi, HBO Max’in yeni belgeseli “Love to Love You, Donna Summer” ile ilgili sıkça sorulan sorular şunlar:

– Belgesel ne hakkında?
Belgesel, ünlü Disco Kraliçesi Donna Summer’ın hayatına odaklanıyor.
– Belgesel kim tarafından yönetildi?
Belgesel, Oscar ve Emmy ödüllü yönetmen Roger Ross Williams ve Donna Summer’ın kızı Brooklyn Sudano tarafından yönetildi.
– Belgeselin yayın tarihi ne zaman?
Belgesel, 20 Mayıs’ta HBO Max’te yayınlanacak.
– Nereden izleyebilirim?
Belgeseli HBO Max’te izleyebilirsiniz.
– HBO Max’e nasıl abone olabilirim?
HBO Max’e abone olarak belgeseli ve diğer tüm HBO içeriklerini izleyebilirsiniz.

[ad_1]

Aşka Aşık Olacağınızın Garantisi: Donna Summer'ın Hayatı | Resmi Fragman | HBO Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Love to Love You, Donna Summer | Official Trailer | HBO

[ad_2]

Love to Love You, Donna Summer | Official Trailer | HBO içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

hbo,hbo movie,hbo original,hbo trailer,Love to Love You,love to love you donna summer,love to love you documentary,donna summer documentary,donna summer doc,donna summer hbo,donna summer max,donna summer career,donna summer interview,donna summer concert,donna summer performance,donna summer life,donna summer family,donna summer movie,donna summer film,donna summer sing,hbo documentary,love to love you baby,love to love you donna summer trailer

Yorum yapın