ATEEZ’in Yeni Başyapıtı: ‘BOUNCY (K-HOT CHILLI PEPPERS)’ Official MV Teaser 2 Fragmanı

ATEEZ(에이티즈) – ‘BOUNCY (K-HOT CHILLI PEPPERS)’ Official MV Teaser 2, heyecan verici bir fragman. ATEEZ, 16 Haziran 2023’te yayınlanacak olan “The World Ep.2: Outlaw” adlı yeni albümlerinden bir parça olan “BOUNCY (K-HOT CHILLI PEPPERS)” için ikinci bir müzik videosu önizlemesi yayınladı.

Fragmanın ilk görüntüsünde, karanlık bir arka planın önünde ateş kıvılcımları yükseliyor. Ardından, ateşin ortasındaki karanlık bir figür görünür. Bu figür, ATEEZ üyelerinden biri olabilir mi? Ya da bu, albüm konseptinin bir parçası mı? Bizim için sırlarla dolu.

Fragmanın devamında, üyelerin enerjik dansları ve etkileyici vokalleri yer alıyor. Kamera hareketleri ve görsel efektler, büyük bir prodüksiyonun parçası olduğunu gösteriyor. Ayrıca, “K-HOT CHILLI PEPPERS” olarak adlandırılan bir yemek tarifini anımsatan bir kelime oyunu ile de karşılaşıyoruz. Bu konsept, ATEEZ’in yaratıcı ve eğlenceli tarafını ortaya koyuyor.

ATEEZ, bu yılın başlarında “The World Ep.1: Map the Treasure” albümünü yayınladı ve hayranları tarafından büyük beğeni kazandı. “The World Ep.2: Outlaw” ile, grup hayranlarını daha da heyecanlandırmayı hedefliyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Bu albümde kaç şarkı olacak?
– “BOUNCY (K-HOT CHILLI PEPPERS)” şarkısının sözleri kimin tarafından yazıldı?
– Albüm konsepti hakkında daha fazla bilgi var mı?
– ATEEZ, bu albümle hangi müzik türlerine yöneliyor?
– Albümdeki işbirlikleri hakkında bir şeyler söyleyebilir misiniz?

[ad_1]

ATEEZ'in Yeni Başyapıtı: 'BOUNCY (K-HOT CHILLI PEPPERS)' Official MV Teaser 2 Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
ATEEZ(에이티즈) – ‘BOUNCY (K-HOT CHILLI PEPPERS)’ Official MV Teaser 2

[ad_2]

ATEEZ(에이티즈) – ‘BOUNCY (K-HOT CHILLI PEPPERS)’ Official MV Teaser 2 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

KQ,케이큐,에이티즈,ATEEZ,THE WORLD 스토리필름,에이티즈 스토리필름,ATEEZ STORY FILM,에이티즈 세계관 필름,에이티즈 세계관,ATEEZ THE WORLD 시리즈,ATEEZ THE WORLD STORY FILM,에이티즈 아웃로우,에이티즈 세계관 트레일러,HONGJOONG,SEONGHWA,YUNHO,YEOSANG,SAN,MINGI,WOOYOUNG,JONGHO,ATEEZ UNIVERSE FILM,ATEEZ BOUNCY,에이티즈 바운시,ATEEZ OUTLAW,ATEEZ trailer,ATEEZ 아웃로우,에이티즈 아웃로,에이티즈프리뷰,ATEEZ Preview,ATEEZ OUTLAW Preview,에이티즈 티저,에이티즈 뮤비 티저,ATEEZ Music video teaser,에이티즈 바운시 티저,에이티즈 BOUNCY 티저

Yorum yapın