BOY STORY’nin Yeni Müzik Videosu ‘哈?! (What’s Poppin)’ İçin Heyecan Verici Teaser! Fragmanı

adlı fragman, genç yetenekli bir grup olan BOY STORY tarafından yayınlanmıştır. Fragman, 4 Nisan 2021 tarihinde YouTube kanallarında yayınlanmıştır ve müzikseverler tarafından büyük ilgi görmüştür.

BOY STORY, 2018 yılında JYP Entertainment ve Tencent Music Entertainment Group tarafından kurulmuş bir Çinli erkek grubudur. Grup, 6 üyeden oluşmaktadır ve hepsi de 2005 ve 2006 doğumludur. Genç yaşlarına rağmen, BOY STORY üyeleri müzik dünyasında büyük başarılar elde etmiştir ve hayran kitlesi de hızla büyümektedir.

Fragman, BOY STORY’un en son single’ı olan “哈?! (What’s Poppin)”nin müzik videosuna dair bir öngörü sunmaktadır. Fragmanda, BOY STORY üyeleri enerjik ve renkli bir performans sergilemektedirler. Şarkı, hip-hop ve trap türlerinin karışımıdır ve kıvrak bir dans ritmiyle desteklenmektedir.

BOY STORY’un hayranları, fragmanı büyük beğeniyle karşılamıştır. Genç üyelerin yetenekleri ve enerjisi, müzikseverlerin dikkatini çekmiştir. Ayrıca, şarkının sözleri de gençlere hitap etmektedir ve kulağa hoş gelmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular:

– BOY STORY kimdir?
BOY STORY, JYP Entertainment ve Tencent Music Entertainment Group tarafından kurulmuş bir Çinli erkek grubudur. Grup, 6 üyeden oluşmaktadır ve hepsi de 2005 ve 2006 doğumludur.

– “哈?! (What’s Poppin)” şarkısı nasıldır?
Şarkı, hip-hop ve trap türlerinin karışımıdır ve kıvrak bir dans ritmiyle desteklenmektedir. Sözleri de gençlere hitap etmektedir ve kulağa hoş gelmektedir.

– BOY STORY’un hayran kitlesi nasıl bir seviyede?
BOY STORY’un hayran kitlesi hızla büyümekte ve genç üyelerin yetenekleri ve enerjisi müzikseverlerin dikkatini çekmektedir.

[ad_1]

BOY STORY'nin Yeni Müzik Videosu '哈?! (What's Poppin)' İçin Heyecan Verici Teaser! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
BOY STORY “哈?! (What’s Poppin)” M/V Teaser

[ad_2]

BOY STORY “哈?! (What’s Poppin)” M/V Teaser içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

JYP Entertainment,JYP,NCC,TME,BOYSTORY,HANYU,ZIAHO,XINLONG,MINGRUI,ZEYU,SHUYANG,涵予,梓豪,鑫隆,泽宇,明睿,书漾,IUWE,WE,REAL,GROWING,WW,howoldru,cantstop,jumpup,hanzup,enough,foru,ohmygosh,toobusy,if,energy,introboystory,change,cookinfoya,id,bittersweet,monster,beurself,promise,allaboutwe,hiphop,cpop,kpop,dance,performance,cover,bts,straykids,workingholiday,mv,teaser,china,chinese,idol,audition,qq,twice,itzy,nmixx,stage,kpopcover,bt21,b2world,최연소아이돌,방탄소년단,boygroup,如果,got7,wayv,tnt,txt,nct,newjeans,billboard

Yorum yapın