CS:GO’da Hızlı Level Atlama Rehberi

CS:GO Hızlı Level Atlama Rehberi

Competitive Modu

  • Ortalama 8.6 XP / Dakika

Arkadaşlar, rekabetçi maçlar yaklaşık 45 dakika sürer. Aldığımız XP nasıl hesaplanır diye merak edenler için cevap oldukça basit; takımımızın kazandığı round sayısına göre hesaplanır. Eğer performansınız kötü olursa ve iyi bir takımla oynuyorsanız rekabetçi maçlarda deneyim kazanmak sizin için avantajlı olabilir. Bu maçlarda kazanılan haftalık bonusları da hatırlamak faydalı olacaktır.

Demolition Modu

  • Ortalama 8 XP / Dakika

Yıkım maçlarında çok oynanmasa da en çok XP veren modlardan biridir. Bireysel performansınıza güveniyorsanız CS:GO seviyesini yükseltmek için bu modda birkaç maç oynamak faydalı olacaktır.

Arms Race Modu

  • Ortalama 7.5 XP / Dakika

Rekabetçi moddan farklı olarak Arms Race modunda skorunuz tamamen kişisel performansınıza dayanır. Ortalama altı dakikada biten bu oyun modunda dakika başına yaklaşık 7.5 XP kazanabilirsiniz. Bu değeri kişisel performansınızla yukarı veya aşağı çekebilirsiniz.

Deathmatch Modu

  • Ortalama 6 XP / Dakika

Deathmatch modunda kazandığınız XP, kişisel performansınıza bağlıdır. Eğer buna güveniyorsanız, ortalamanın üzerinde bir skor elde edeceğinizi düşünüyorsanız deathmatch oynamak size faydalı olabilir.

Casual Modu

  • Ortalama 4 XP / Dakika

En çok XP değeri veren mod gibi görünse de puan kazanmak zor olduğu ve oyunlar uzun sürdüğü için basit eğlence modunun iyi bir XP kazanma yöntemi olmadığını söyleyebiliriz. Bu modda kazandığınız XP de skorunuza bağlıdır, tabii ki oyunu ezeceğinizden eminseniz diğer modlardan daha iyi XP kazanabilirsiniz.

Modlara Göre XP Hesaplama Yöntemi

  • Rekabetçi Mod: Kazanılan Round Sayısı x 30 XP
  • Yıkım Maçı: Skorunuz x 4 XP
  • Arms Race: Skorunuz x 1.5 XP
  • Deathmatch: Skorunuz x 0.2 XP
  • Basit Eğlence: Skorunuz x 4 XP

SSS

CS:GO’da hızlı level atlama için hangi modu önerirsiniz?

Rekabetçi mod, XP değerleri en yüksek mod değil ancak kazanılan haftalık bonuslarla birlikte en hızlı XP kazanabileceğiniz moddur. Ancak bireysel performansınıza daha fazla güveniyorsanız diğer modların da size faydalı olabileceğini unutmayın.

XP değeri en yüksek mod hangisi?

Yıkım maçı modu, dakika başına ortalama 8 XP kazandırmasıyla en yüksek XP değerine sahip modlardan biridir.

Haftalık bonuslar nelerdir?

Rekabetçi maçlarda bir haftada kazanabileceğiniz maksimum bonus 5000 XP’dir. Bu bonusu kazanmak için 10 rekabetçi maç kazanmanız gerekiyor.

Deathmatch modunda ne kadar XP kazanabilirim?

Deathmatch modunda kazandığınız XP, kişisel performansınıza bağlıdır. Ortalama dakika başına 6 XP kazanabilirsiniz.

Arms Race modunda ne kadar XP kazanabilirim?

Arms Race modunda dakika başına ortalama 7.5 XP kazanabilirsiniz. Ancak skorunuza göre bu değeri arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Yorum yapın