Cehennem Melekleri Geri Dönüyor! The Expendables 4’ün Altyazılı Fragmanı İle Tanışın Fragmanı

Cehennem Melekleri serisi, aksiyon ve macera sevenlerin gönlünde taht kurmuş durumda. Daha önceki filmlerde de birçok ünlü isim bir araya gelerek efsanevi bir kadroyla karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Cehennem Melekleri 4’ün altyazılı fragmanı yayınlandı ve birçok hayranını heyecanlandırdı.

Filmin yayınlanma tarihi olarak 13 Ağustos 2021 tarihi belirlenmiş durumda. Bu da hayranların heyecanını daha da arttırıyor. Filmde yer alacak isimler arasında, Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture, Arnold Schwarzenegger, Curtis Jackson, Megan Fox ve Tony Jaa gibi ünlü isimler yer alıyor.

Fragman, Cehennem Melekleri serisinin diğer filmlerinde olduğu gibi bol aksiyonlu sahnelerle dolu. Bu sefer de kadroda birkaç yeni isimle birlikte, daha da heyecan verici bir hikaye sunulacak gibi görünüyor. Cehennem Melekleri 4, serinin hayranlarının beklediği gibi yine adrenalin dolu sahnelerle dolu olacak.

Sıkça Sorulan Sorular:
– Cehennem Melekleri 4 ne zaman yayınlanacak?
– Cehennem Melekleri 4’te hangi ünlü isimler yer alıyor?
– Fragmanda hangi aksiyon sahneleri yer alıyor?
– Cehennem Melekleri 4, önceki filmlere göre nasıl bir hikaye sunacak?
– Cehennem Melekleri serisi, neden bu kadar popüler?Cehennem Melekleri Geri Dönüyor! The Expendables 4'ün Altyazılı Fragmanı İle Tanışın Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Cehennem Melekleri 4 | The Expendables 4 | Altyazılı Fragman

Cehennem Melekleri 4 | The Expendables 4 | Altyazılı Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın