Deadpool 3 – Fragman (2024) Ryan Reynolds & Hugh Jackman Wolverine Filmi Fragmanı

Deadpool 3 – The Trailer (2024) Ryan Reynolds & Hugh Jackman Wolverine Movie, uzun bir bekleyişin ardından nihayet hayranlarını sevindirecek gibi görünüyor. İlk iki filmiyle büyük bir başarı yakalayan Deadpool için üçüncü film de merakla bekleniyor. Bu fragman ise hayranların heyecanını doruk noktasına çıkaracak gibi görünüyor.

Filmde, popüler X-Men karakteri Wolverine rolünde Hugh Jackman’ın yanı sıra Emma Corrin ve Matthew Macfadyen de yer alacak. Logan’da hayranların gönlünde taht kuran Jackman, Wolverine rolüne bir kez daha hayat verecek. Emma Corrin ise The Crown dizisindeki başarılı performansının ardından, Prenses Diana’nın gençliğine hayat vereceği bu filmde de kendini gösterecek. Matthew Macfadyen ise Succession dizisiyle adından sıkça söz ettiren bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

Deadpool 3 hakkında henüz çok fazla bilgi yok. Ancak fragman, filmde yine eğlenceli ve kara mizah dolu anların olacağını gösteriyor. Ryan Reynolds’un Deadpool rolüne bir kez daha hayat vereceği film, 2024 yılında vizyona girecek.

Deadpool hayranları, bu fragmanla birlikte meraklarını biraz olsun gidermiş olsa da, hala birçok soru işareti var. Filmde hangi karakterlerin yer alacağı, hikayenin ne olacağı ve yeni karakterlerin nasıl olacağı gibi konular henüz netleşmedi. Ancak, bu fragmanla birlikte umutlarımız yükseldi.

Peki sizce Deadpool 3, önceki filmler kadar başarılı olacak mı? Yeni karakterlerin eklenmesi, hikayenin nasıl şekilleneceği, ve esprilerin kalitesi gibi unsurların hepsi, filmin başarısında etkili olacak gibi görünüyor. Siz de bu konuda ne düşünüyorsunuz? Fragmanı izledikten sonra yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Deadpool 3 – The Trailer (2024) Ryan Reynolds & Hugh Jackman Wolverine Movie, uzun bir bekleyişin ardından hayranlarını sevindirecek gibi görünüyor. Bakalım filmi bekleyenler, 2024’te vizyona girecek olan bu filmde neler görecekler.

Deadpool 3 – The Trailer (2024) Ryan Reynolds & Hugh Jackman Wolverine Movie Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Deadpool 3 - Fragman (2024) Ryan Reynolds & Hugh Jackman Wolverine Filmi Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Deadpool 3 – The Trailer (2024) Ryan Reynolds & Hugh Jackman Wolverine Movie

Deadpool 3 – The Trailer (2024) Ryan Reynolds & Hugh Jackman Wolverine Movie içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

deadpool 3 fragman,deadpool 3 trailer,deadpool 3 fragman türkçe,deadpool 3 reaction,deadpool 3 ne zaman çıkacak,deadpool 3 wolverine,deadpool 3 altyazılı fragman,deadpool 3 altyazılı izle,all deadpool 3 trailers,deadpool 3 clip,deadpool 3 çıkacak mı,deadpool 3 türkçe fragman,deadpool 3 edit,deadpool 3 edits,Fragman,deadpool,türkçe dublaj,türkçe altyazılı,cinema,2023 filimler,Wolverine

Yorum yapın