Hayatın İşleyişi Devam Ediyor – 36.Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi: Yeni Bölüm İncelemesi

20 Nisan Perşembe günü saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölümü, hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Dizinin başrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Neslihan Yeldan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Attila Olgaç yer alıyor.

Konu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, hayata bir sıfır geride başlamış gençlerin yaşamlarını konu alıyor. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra hayatları değişen bu gençler, ikinci bir şansı hak ettiklerini düşünüyorlar. Dizinin senaryosu Gani Müjde tarafından yazıldı ve Altan Dönmez tarafından yönetiliyor. Yapımcılığını ise Necati Akpınar üstleniyor.

Yeni Bölüm

Yeni bölümde, gençlerin hayatındaki değişimler devam ediyor. Sadi Payaslı’nın desteğiyle, hayallerine kavuşmak için mücadele eden gençler, zorlu bir süreçten geçiyorlar. Dizinin hayranları, yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyorlar.

Abonelikler

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin resmi hesaplarına abone olarak, yeni bölümler ve diğer güncellemeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki kanallara abone olabilirsiniz:

  • Gelsin Hayat Bildiği Gibi Kanalı
  • BKM Kanalı
  • Çok Güzel Hareketler Kanalı
  • Güldür Güldür Show Kanalı

Sıkça Sorulan Sorular

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Neslihan Yeldan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Attila Olgaç yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin konusu nedir?

Dizi, hayata bir sıfır geride başlamış gençlerin yaşamlarını konu alıyor. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra hayatları değişen bu gençler, ikinci bir şansı hak ettiklerini düşünüyorlar.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin senaryosunu kim yazdı?

Dizinin senaryosu Gani Müjde tarafından yazıldı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 36.Bölüm Tanıtım 2 Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Hayatın İşleyişi Devam Ediyor – 36.Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 36.Bölüm Tanıtım 2

bkm,gelsin hayat bildiği gibi,yeni dizi,bkm dizi,show tv,yeni bölüm,tanıtım,fragman,ghbg dizisi,Ertan Saban,Özge Özberk,Devrim Özkan,Nilsu Berfin Aktaş,Mustafa Açılan,Özgü Delikanlı,Sanem Babi,Onur Özer,Rojbin Erden,Ali Berge,Melisa Bostancıoğlu,Murat Göçmez,Furkan Murat Uğur,Mehmet Deniz Sarıkaş,full bölüm,7 emin,emin,yedi emin,sadi payaslı,payaslı,karabayır,karabayır lisesi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 36.Bölüm Tanıtım 2 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın