Extraction 2, Devam Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı – Netflix (16 Haziran 2023) Fragmanı

Extraction 2, 2023 yılında Netflix’te yayınlanacak olan bir aksiyon filmi. Fragman, kariyerinin en ölümcül görevi sırasında ortadan kaybolan ancak bir çıkış yolu bulmayı başaran paralı asker Tyler Rake’e odaklanıyor.

Fragmanın başlangıcında, Tyler Rake’in hayatta kalma mücadelesine tanık oluruz. Kendisini sıkışmış hissederken, hayatta kalmak için yapması gerekenleri yapar ve sonunda kurtulur. Ancak, kaçtığı yerde onu bekleyen yeni tehlikelerle karşılaşır.

Fragmanın en ilgi çekici yönlerinden biri, aksiyon sahnelerinin yoğunluğudur. Tyler Rake, düşmanlarına karşı son derece acımasız bir şekilde mücadele eder ve kendisini korumak için elinden geleni yapar.

Extraction 2’nin çıkış tarihi 16 Haziran 2023 olarak belirlenmiştir ve bu, aksiyon severler için heyecan verici bir haberdir. Film, ilk bölümünden daha da etkileyici olacak gibi görünüyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Extraction 2’nin ilk bölümünü izlemek gerekiyor mu?
Evet, Extraction 2, ilk bölümüne bağlı bir film olduğu için, ilk bölümü izlemenizi öneririz.

– Extraction 2’nin konusu ne?
Extraction 2, hayatta kalma mücadelesi veren paralı asker Tyler Rake’in hikayesini anlatır.

– Extraction 2’nin çıkış tarihi ne zaman?
Extraction 2, 16 Haziran 2023 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Extraction 2 | Türkçe Altyazılı Fragman (16 Haziran 2023) | Netflix Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Extraction 2, Devam Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı – Netflix (16 Haziran 2023) Fragmanı

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Extraction 2 | Türkçe Altyazılı Fragman (16 Haziran 2023) | Netflix

Extraction 2 | Türkçe Altyazılı Fragman (16 Haziran 2023) | Netflix içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Extraction 2,extraction 2,extraction 2 trailer,chris hemsworth,film arası,film izle,film fragman,film,fragman,netflix film önerileri 2023

Yorum yapın