FUBAR: Destansı Bir Macera | Resmi Fragman | Netflix Fragmanı

Arnold Schwarzenegger’in ilk kez bir dizide başrolde olduğu FUBAR, 2022’de yayınlanacak. Bu dizi, bir baba ile kızının yalanlar üzerine kurulu ilişkisini anlatıyor. İkisi de CIA ajanı olarak çalışan baba kız, birbirlerini tanımadıklarını öğrenir ve ortak bir görevde birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

Dizi, aksiyon, casusluk ve mizahı harmanlayarak izleyicilere heyecan dolu bir deneyim sunuyor. Monica Barbaro, Milan Carter, Fortune Feimster, Travis Van Winkle, Jay Baruchel, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris, Fabiana Udenio ve Gabriel Luna gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, herkesin kendinden bir parça bulabileceği aile ilişkilerini konu alıyor.

FUBAR, Netflix Türkiye tarafından sunulacak ve 2022 yılında yayınlanacak. Dizi fragmanı, Netflix’in resmi YouTube kanalında yayınlandı ve izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.

Sıkça Sorulan Sorular:

– FUBAR ne zaman yayınlanacak?
FUBAR, 2022 yılında yayınlanacak.

– Dizinin konusu nedir?
Dizi, bir baba ile kızının yalanlar üzerine kurulu ilişkisini anlatıyor. İkisi de CIA ajanı olarak çalışan baba kız, birbirlerini tanımadıklarını öğrenir ve ortak bir görevde birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

– Dizide hangi oyuncular yer alıyor?
Dizinin oyuncu kadrosunda Monica Barbaro, Milan Carter, Fortune Feimster, Travis Van Winkle, Jay Baruchel, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris, Fabiana Udenio ve Gabriel Luna gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

– Dizi hangi tarihte yayınlanacak?
Dizi, 2022 yılında yayınlanacak.

– Hangi platformda yayınlanacak?
Dizi, Netflix Türkiye tarafından sunulacak.

FUBAR | Resmi Fragman | Netflix Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

FUBAR: Destansı Bir Macera | Resmi Fragman | Netflix Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
FUBAR | Resmi Fragman | Netflix

FUBAR | Resmi Fragman | Netflix içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

#aksiyon,#aksiyonkomedi FUBAR,#komedi,Anaokulu Polisi,Arnie,Arnold,Arnold Meme,Arnold Netflix,Arnold Schwarzenegger,Arnold dizi,Arnold netflix dizisi,Gerçek Yalanlar,Gerçeğe Çağrı,SNAFU,Schwarzenegger,Terminatör,The Governator,aksiyon dizisi,aksiyon komedi dizisi,arnold casus dizisi,casus,casusluk,fubar ne demek,netflix,netflix dizisi,netflix filmi,netflix fragmanı,schwartzenegger,yeni netflix dizisi,İkizler

Yorum yapın