Enchanting Adventures Await in The Witch of Fern Island!

Fern Island Oyunu Hakkında

Hoş Geldiniz Gizemli Fern Adası!

Adada Yapılabilecekler:

Sınavları Geçmek Değil Kendinizi Bulmak

Bitkiler ve Hayvanlar Yetiştirin

Kendi Büyücü Kulübenizi Tasarlayın

Büyülü İksirler Hazırlayın

Ada’yı Keşfedin

Ada’nın Tarihini Keşfedin

Topluma Katılın

Yerel Halka Yardım Edin

Fern Island Oyunu Geliştiricisi

Enjoy Studio S.A.

Fern Island Oyunu Yayımcısı

Freedom Games

Fern Island Oyunu Çıkış Tarihi

1 Mayıs 2023

Fern Island Oyunu Etiketleri

Erken Erişim, Yaşam Simülasyonu, Uçuş, Tarım Simülasyonu, Açık Dünya, Kum Havuzu, Sıradışı Nesneler, Büyü, Stilize Edilmiş, Gizli Nesne, Yoğun Simülasyon, Koloni Simülasyonu, Kendi Maceranı Seç, Bina, Üçüncü Şahıs, 3D Simülasyon, Atmosferik, Zengin Hikaye

Fern Island Oyunu İncelemeleri

Henüz kullanıcı yorumları yok.

Fern Adası’na hoş geldiniz! Abrill olarak, adanın kültürüne dalmak, en derin sırlarını keşfetmek ve büyülü meslekleri ustalaşmak için hazırlanın. Ada’nın zorluklarını aşarak büyücülük konusundaki ustalığınızı gösterin ve etrafta en bilinen cadı olun!

Adada geçirilen zamanın sadece sınavları geçmek değil, kendinizi bulmak olduğunu unutmayın. Bitkiler ve hayvanlar yetiştirin, kendi büyücü kulübenizi tasarlayın, büyülü iksirler hazırlayın, ada’yı keşfedin ve adanın tarihini öğrenin.

Kendinizi topluma dahil edin ve yerel halka yardım edin. Her birey üzerinde kalıcı bir izlenim bırakarak, Fern Adası’nın Cadısı unvanını kazanın!

Fern Island oyunu Enjoy Studio S.A. tarafından geliştirilmiş ve Freedom Games tarafından yayınlanmıştır. Oyun 1 Mayıs 2023 tarihinde piyasaya sürülecektir.

Etiketler: Erken Erişim, Yaşam Simülasyonu, Uçuş, Tarım Simülasyonu, Açık Dünya, Kum Havuzu, Sıradışı Nesneler, Büyü, Stilize Edilmiş, Gizli Nesne, Yoğun Simülasyon, Koloni Simülasyonu, Kendi Maceranı Seç, Bina, Üçüncü Şahıs, 3D Simülasyon, Atmosferik, Zengin Hikaye.

Şu ana kadar kullanıcı yorumları yok.

The Witch of Fern Island indirmek için Steam Sayfası : The Witch of Fern Island

Yorum yapın