GODZILLA x KONG Teaseri Şimdi 4K ULTRA HD’de İzle: Heyecan Dolu İki Dev Canavarın Karşılaşması! Fragmanı

Yakın zamanda yayınlanan GODZILLA x KONG Teaser fragmanı, uzun bir bekleyiş sonrasında hayranlarını heyecanlandırdı. Warner Bros’un 2023 yılında yayınlayacağı bu film, Godzilla ve King Kong arasındaki epik savaşı konu alıyor. 4K ULTRA HD kalitesindeki bu fragman, izleyicilere muhteşem bir görsel şölen sunuyor.

Fragmanın başlangıcında, Godzilla ve King Kong’un devasa boyutları gözler önüne seriliyor. İki devasa yaratığın birbirlerine meydan okuduğu sahneler, adrenalin yükseltici bir etki yaratıyor. Ancak fragmanın en dikkat çeken sahnesi, Godzilla’nın King Kong’a saldırdığı an. Bu sahnede, Godzilla’nın nefesini ateşleyerek King Kong’a saldırdığı görülüyor. Buna karşılık King Kong da kendini savunmak için elinden geleni yapıyor.

Fragmanın sonunda, “The New Empire” yazısı ekranda beliriyor ve 2024 yılında yayınlanacağı duyuruluyor. Bu, filmin hayranları için uzun bir bekleyiş anlamına gelse de, fragmanın kalitesi ve görsel şöleni, hayranlarını heyecanlandırmaya yetiyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

GODZILLA x KONG filminin yayın tarihi nedir?

– GODZILLA x KONG filminin yayın tarihi 2024 yılıdır.

Fragman, hangi kalitede yayınlandı?

– Fragman, 4K ULTRA HD kalitesinde yayınlandı.

Filmin konusu nedir?

– Film, Godzilla ve King Kong arasındaki epik savaşı konu alıyor.

[ad_1]

GODZILLA x KONG Teaseri Şimdi 4K ULTRA HD'de İzle: Heyecan Dolu İki Dev Canavarın Karşılaşması! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
GODZILLA x KONG Teaser en 4K ULTRA HD

[ad_2]

GODZILLA x KONG Teaser en 4K ULTRA HD içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

cinema,filmsactu,Bande Annonce,Film,2023,Français,VF

Yorum yapın