Grift’in Yeni Bölümü Geliyor! 23 Nisan 2023’te HAR PAL GEO’da Başlıyor Fragmanı

Har Pal Geo’nun yeni dizisi Grift, 23 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak. Dizi, hayalleri için her şeyi yapmaya hazır olan Roohi’nin hikayesini anlatıyor. Roohi, lüks bir yaşam sürmek isteyen orta sınıf bir ailenin genç ve güzel kızıdır. Hayallerini gerçekleştirmek için ahlakını unutan Roohi, tüm yolları denemeye karar verir.

Diğer yandan, Murad ve Anisha mutlu bir hayat sürmektedir. İkisi de birbirlerine yeterlidir, ancak çocuk sahibi olamamaktan dolayı üzgündürler. Roohi, paraya ve üne olan aşırı açlığıyla, Murad ve Anisha’nın hayatlarına girer. İkisi de birbirlerine son derece güvenen Murad ve Anisha, Roohi’nin müdahalesini fark etmezler ve Roohi, Murad’ı karalamak ve haklarını talep etmek için hileli bir plan yapar. Yakında, Anisha ve Murad’ın ilişkisini kıskançlık ve eksiklikler bulutlandırmaya başlar.

Dizinin senaryosunu Erum Wasi ve Saima Wasi kaleme alırken, yönetmenlik koltuğunda Saleem Ghanchi oturuyor. Abdullah Kadwani ve Asad Qureshi tarafından üretilen dizinin yapımcı şirketi 7th Sky Entertainment.

Dizide Ali Abbas, Saniya Shamshad, Momina Iqbal, Naveed Raza, Kamran Jeelani, Babar Khan, Saleem Mairaj, Seemi Pasha, Shaista Jabeen, Hashim Butt, Fareeda Shabbir ve Arsala Siddiqui gibi birçok ünlü isim rol alıyor.

Grift, Roohi’nin planlarının Murad ve Anisha’nın mutlu evliliğini nasıl etkileyeceğini ve Anisha’nın evliliğini koruyup koruyamayacağını anlatan bir hikaye. Dizi, 23 Nisan 2023 tarihinden itibaren Har Pal Geo’da yayınlanacak.

Sıkça Sorulan Sorular:

Grift’in yayın tarihi nedir?

Grift, 23 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak.

Dizinin senaristleri kimlerdir?

Dizinin senaryosunu Erum Wasi ve Saima Wasi kaleme aldı.

Dizinin yönetmeni kimdir?

Dizinin yönetmeni Saleem Ghanchi.

Hangi yapımcı şirket Grift’i üretti?

Grift, Abdullah Kadwani ve Asad Qureshi tarafından üretilen 7th Sky Entertainment yapımıdır.

Hangi ünlü oyuncular Grift’te rol alıyor?

Dizide Ali Abbas, Saniya Shamshad, Momina Iqbal, Naveed Raza, Kamran Jeelani, Babar Khan, Saleem Mairaj, Seemi Pasha, Shaista Jabeen, Hashim Butt, Fareeda Shabbir ve Arsala Siddiqui gibi birçok ünlü isim rol alıyor.

Har Pal Geo nerede izlenebilir?

Har Pal Geo, çoğu yayın platformunda izlenebilir. Ayrıca, Har Pal Geo’nun resmi YouTube kanalına abone olarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

[ad_1]

Grift'in Yeni Bölümü Geliyor! 23 Nisan 2023'te HAR PAL GEO'da Başlıyor Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Grift Episode 126 Teaser – 23rd April 2023 – HAR PAL GEO

[ad_2]

Grift Episode 126 Teaser – 23rd April 2023 – HAR PAL GEO içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

geo dramas,latest pakistani drama,top pakistani dramas,best pakistani dramas,drama 2023,pakistani drama,har pal geo,pakistani dramas 2023,pakistani dramas,best pakistani ost,ost drama 2023,पाकिस्तानी सीरियल,पाकिस्तानी ड्रामा,har pal,Grift drama,Ali Abbas,Saniya Shamshad,Momina Iqbal,Kamran Jeelani,Saleem Mairaj,Naveed Raza,Seemi Pasha,Grift Episode 126 Teaser,Grift Ost,Grift Ep 126 Teaser,Episode 126 Teaser Grift,23rd April 2023

Yorum yapın