Gundam Build Metaverse Teaser Trailer 2 ile Yeni Bir Dünya Keşfe Hazır Olun! Fragmanı

Gundam Build Serisi’nin 10. yıl dönümü kutlaması olan “GUNDAM BUILD METAVERSE”’ın üç bölümü, GUNDAM.INFO’da yayınlanacak!

Bu özel etkinlikte, Hajime Yatate ve Yoshiyuki Tomino tarafından oluşturulan orijinal konsepti temel alan bir hikaye anlatılıyor. Serinin hayranları, 10 yıllık serüvenin tadını çıkaracaklar.

Sunrise tarafından planlanan bu seride, yönetmen Masami Obari, seri kompozisyonu Noboru Kimura ve karakter tasarımcıları Hirona Okada, Yoriko Goto ve Ippei Gyobu yer alıyor. Humikane Shimada, Fumina tasarımında işbirliği yaparken, Kenichi Onuki karakter tasarım denetimini yapacak. Mekanik tasarım ekibi ise Kunio Okawara, Kanetake Ebikawa, Takayuki Yanase, Shinya Terashima, Naohiro Washio ve Koutarou Ando (Studio GS)’dan oluşuyor. Yu Yoshiyama ise baş mekanik animatör olarak görev yapacak.

BANDAI SPIRITS ve BANDAI NAMCO ENTERTAINMENT’in planlama işbirliğiyle SUNRISE BEYOND tarafından yapılan bu yapım, BANDAI NAMCO FILMWORKS ve SOTSU tarafından üretiliyor.

“GUNDAM BUILD METAVERSE” 28 Ağustos 2021’de yayınlanacak. Bu seriyi sabırsızlıkla bekleyen hayranlar, GUNDAM.INFO’dan bu seriyi izleyebilecekler.

Sıkça Sorulan Sorular:

“GUNDAM BUILD METAVERSE” ne zaman yayınlanacak?
Cevap: 28 Ağustos 2021’de yayınlanacak.

Hangi şirketler bu seriyi üretti?
Cevap: BANDAI NAMCO FILMWORKS ve SOTSU tarafından üretildi.

Bu seriyi nerede izleyebilirim?
Cevap: Bu seriyi GUNDAM.INFO’dan izleyebilirsiniz.

[ad_1]

Gundam Build Metaverse Teaser Trailer 2 ile Yeni Bir Dünya Keşfe Hazır Olun! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
GUNDAM BUILD METAVERSE TEASER TRAILER 2

[ad_2]

GUNDAM BUILD METAVERSE TEASER TRAILER 2 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

ガンダム,Gundam,高達,鋼彈,敢达,건담,GUNDAMINFO,ガンプラ,Gunpla,模型,鋼普拉,钢普拉,건프라,高达,yt:cc=on,plastic model,GUNDAM BUILD METAVERSE,METAVERSE

Yorum yapın