Heyecan Verici Bir Buluşma: Coimbatore Meetup’un Teaser’ı Fragmanı

Tamil Gaming Coimbatore Meetup’ta Gamers Arena mağazasının açılışı gerçekleşti! Bu büyük açılış, Chennai Mobiles’a yakın, Avinashi Road, Hope College, Peelamedu, Coimbatore’da bulunan Gamers Arena’nın 2. katında gerçekleşti.

Santhosh tarafından düzenlenen video ve Sun Studio Esakki tarafından kaydedilen fotoğraflar, olağanüstü bir etkinliği yakalamak için hazırlandı. Bu Muhteşem etkinliğin gerçekleşmesi, Tamil Gaming’e katkıda bulunan kardeşlerimiz sayesinde mümkün oldu ve Coimbatore’daki buluşmada bizimle buluşan insanlara da teşekkür etmek istiyoruz.

Tamil Gaming’e abone olmayı unutmayın ve sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Instagram, Twitter, Facebook ve Pepul’da bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS mobil hikaye oyunlarımızı da indirebilirsiniz. Vivek & Prem Adventures Game ve Ramp Up Tamil Gaming’s Adventure oyunlarımızı deneyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Gamers Arena mağazası hangi tarihte açıldı?
Coimbatore’da gerçekleşen Tamil Gaming Coimbatore Meetup etkinliği ne zaman yapıldı?
Tamil Gaming’in sosyal medya hesaplarında neler var?
Hangi mobil oyunlar Tamil Gaming tarafından geliştirildi?
Gamers Arena mağazasının adresi nedir?

[ad_1]

Heyecan Verici Bir Buluşma: Coimbatore Meetup'un Teaser'ı Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Coimbatore Meetup Teaser

[ad_2]

Coimbatore Meetup Teaser içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Tamil Gaming,TamilGaming,Meet up,TamilGaming Meetup,Coimbatore,Gamers Arena,game cafe,shop,opening,Tamil,Gaming,Meet,Vivek,Prem,meetup

Yorum yapın