Indiana Jones’un Macerası Devam Ediyor: Kader Kadranı Türkçe Altyazılı Fragmanı İle Karşınızda! Fragmanı

Indiana Jones ve Kader Kadranı filminin heyecan verici fragmanı sonunda yayınlandı! 30 Haziran tarihinde sinemalarda izleyebileceğimiz bu macera dolu film, bir kez daha Indiana Jones hayranlarını heyecanlandırmaya hazırlanıyor.

Steven Spielberg’in yönetmenliğini üstlendiği film, ünlü arkeolog Indiana Jones’un yeni bir macerasını konu alıyor. Bu kez, Kader Kadranı adı verilen bir cihazın, dünya üzerindeki tüm medeniyetlerin kaderini değiştirebileceği ortaya çıkar. Jones, efsanevi kadranı bulmak için dünya çapında tehlikeli bir maceraya atılır.

Fragman, Indiana Jones hayranlarını filmin heyecan dolu sahneleriyle büyüledi. Harrison Ford’un başrolde olduğu filmde, aksiyon ve macera dolu sahnelerin yanı sıra, hikayenin derinliği de dikkat çekiyor.

Biletinial, Indiana Jones hayranları için harika bir fırsat sunuyor. Biletlerinizi Biletinial’dan satın alarak, bu macera dolu filmi sinemada izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Indiana Jones ve Kader Kadranı filminin çıkış tarihi nedir?
30 Haziran 2022’de sinemalarda.

– Fragmanda hangi oyuncular yer alıyor?
Harrison Ford, Mads Mikkelsen, Phoebe Waller-Bridge, Boyd Holbrook ve Shaunette Renée Wilson gibi oyuncular rol alıyor.

– Indiana Jones ve Kader Kadranı filminin konusu nedir?
Ünlü arkeolog Indiana Jones, Kader Kadranı adı verilen bir cihazın dünya üzerindeki tüm medeniyetlerin kaderini değiştirebileceğini öğrenir ve kadranı bulmak için tehlikeli bir maceraya atılır.

– Biletinial nedir?
Biletinial, tüketicileri etkinliklerle buluşturma noktasında çözüm üreten ve tüketicilere keyifli anlar deneyimlemelerine olanak tanıyan bir biletleme platformudur.

– Biletinial’dan nasıl bilet satın alabilirim?
Biletinial web sitesinde veya mobil uygulamasında hesap oluşturarak, istediğiniz etkinliğin biletlerini satın alabilirsiniz.

[ad_1]

Indiana Jones'un Macerası Devam Ediyor: Kader Kadranı Türkçe Altyazılı Fragmanı İle Karşınızda! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Indiana Jones ve Kader Kadranı Türkçe Altyazılı Fragman | Biletinial

[ad_2]

Indiana Jones ve Kader Kadranı Türkçe Altyazılı Fragman | Biletinial içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın