INSIDIOUS: KIRMIZI KAPI – Resmi Fragman (HD) Fragmanı

Insidious: The Red Door – Korku Filminin Yeni Fragmanı

Horror severler, heyecanla beklediği Insidious serisinin son filminin yeni fragmanı yayınlandı. Insidious: The Red Door, 7 Temmuz 2022 tarihinde vizyona girecek.

Filmin konusu, Insidious serisinin ilk filminde tanıdığımız Lambert ailesinin korku dolu hikayesinin finali. Filmde, Josh (Patrick Wilson) ve üniversite çağındaki Dalton (Ty Simpkins) ailesinin karanlık geçmişiyle yüzleşmek için daha önce hiç gitmedikleri bir yer olan The Further’a adım atıyorlar. Ancak, onları bekleyen daha da korkunç olan şeyler, kırmızı kapının arkasında saklanıyor.

Insidious: The Red Door, orijinal kadrosuyla birlikte Patrick Wilson, Ty Simpkins, Rose Byrne ve Andrew Astor gibi ünlü isimleri de barındırıyor. Film, Jason Blum, Oren Peli, James Wan ve Leigh Whannell tarafından yapımcılık üstlenilirken, senaryo Scott Teems tarafından yazılmış ve Leigh Whannell’in karakterlerinden esinlenilmiştir.

Yönetmenliğini de filmin başrol oyuncusu Patrick Wilson’ın üstlendiği Insidious: The Red Door, 7 Temmuz 2022 tarihinde vizyona girecek.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Insidious serisinin kaçıncı filmi Insidious: The Red Door?
Insidious: The Red Door, serinin son filmidir.

– Filmin çıkış tarihi nedir?
Insidious: The Red Door, 7 Temmuz 2022 tarihinde vizyona girecek.

– Hangi oyuncular filmin kadrosunda yer alıyor?
Filmin kadrosunda Patrick Wilson, Ty Simpkins, Rose Byrne ve Andrew Astor gibi ünlü isimler yer alıyor.

– Filmin yapım ekibi kimlerden oluşuyor?
Filmin yapımcılığını Jason Blum, Oren Peli, James Wan ve Leigh Whannell üstlenirken, senaryosu Scott Teems tarafından yazılmış ve Leigh Whannell’in karakterlerinden esinlenilmiştir. Yönetmenliğini ise Patrick Wilson yapmaktadır.

INSIDIOUS: THE RED DOOR – Official Trailer (HD) Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

INSIDIOUS: KIRMIZI KAPI - Resmi Fragman (HD) Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
INSIDIOUS: THE RED DOOR – Official Trailer (HD)

INSIDIOUS: THE RED DOOR – Official Trailer (HD) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın