Karanlık Şövalye Geri Döndü! İşte Black Knight’ın Resmi Fragmanı | Netflix Fragmanı

Netflix’in yeni dizisi Black Knight, distopik bir gelecekte geçiyor. Hava kirliliği yüzünden dünya yıkıma uğramış, su kaynakları kurumuş ve insanlık hayatta kalmak için mücadele ediyor. Ancak hayatta kalmayı başaranlar sadece %1.

Dizinin ana karakteri ise Kara Şövalyeler adlı özel kurye grubunun bir üyesi. Bu kuryeler, hayatta kalmak için son bir umut olan su kaynaklarını korumak ve dağıtmak için mücadele ediyorlar.

Dizinin yayın tarihi 12 Mayıs ve sadece Netflix’te izlenebilecek.

Black Knight, distopik temalı diziler sevenlerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Ayrıca hava kirliliği gibi güncel bir konuya da değiniyor. Dizinin fragmanı oldukça etkileyici ve aksiyon dolu. İzleyicilerin diziye olan ilgisini arttıracağına şüphe yok.

Dizinin yayınlanmasından sonra, izleyicilerin en çok merak ettiği sorular arasında “Kara Şövalyeler kimdir?”, “Dizinin konusu nasıl işleniyor?”, “Dizide hangi oyuncular yer alıyor?” gibi sorular yer alabilir.

Netflix’in diğer orijinal yapımları gibi, Black Knight de büyük bir heyecanla bekleniyor. Dizinin izleyiciler tarafından beğenilip beğenilmeyeceği ise zamanla ortaya çıkacak.

[ad_1]

Karanlık Şövalye Geri Döndü! İşte Black Knight'ın Resmi Fragmanı | Netflix Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Black Knight | Resmi Fragman | Netflix

[ad_2]

Black Knight | Resmi Fragman | Netflix içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Bir Netflix Dizisi,Black Knight,BlackKnight,E som,E-som,Esom,Kang You seok,Kang You-seok,Kang Youseok,Kim Woo bin,Kim Woo-bin,Kim Woobin,Netflix,Song Seung heon,Song Seung-heon,Song Seungheon,aksiyon,distopik,distopya,drama,harap,hava kirliliği,hayatta kalma,kıyamet,kıyamet sonrası,oksijen,umut,yıkım,çölleşme,넷플릭스,택배기사

Yorum yapın