Karanlık Şövalye Yeniden Doğuyor: Black Knight | Netflix Resmi Fragmanı Fragmanı

Netflix’in yeni dizisi Black Knight, 12 Mayıs’ta yayınlanmaya başlıyor. Fragman, insanların hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Dünyanın kurak bir yarımadasında sadece %1 insanlık hayatta kalmıştır ve hayatta kalmak herkese mümkün değildir.

Ancak, Black Knights adlı bir grup kahraman insan, dünyayı yeniden eski haline getirmek için son umut olmuştur. Bu grup, sıradan kuryelerden çok daha fazlasıdır. Dizinin konusu, hava kirliliği tarafından harap edilmiş bir distopik gelecekte hayatta kalma mücadelesi veren insanların hikayesini anlatıyor.

Netflix, dünya genelinde 190’dan fazla ülkede 233 milyondan fazla ücretli abone ile birlikte TV dizileri, filmler ve oyunlar sunan öncü bir eğlence hizmetidir. Üyeler, istedikleri kadar izleyebilir, duraklatabilir ve izlemeye devam edebilirler.

Black Knight’in yayın tarihi olan 12 Mayıs’ta, Netflix’te yalnızca bu dizi değil, diğer birçok dizi ve film de yayınlanacak. Eğer distopik hikayeler ilginizi çekiyorsa, Black Knight’i kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular:
– Black Knight’in konusu nedir?
– Dizinin yayın tarihi ne zaman?
– Netflix nedir?
– Black Knight sadece Netflix’te mi yayınlanacak?
– Black Knight’in başrol oyuncuları kimlerdir?

[ad_1]

Karanlık Şövalye Yeniden Doğuyor: Black Knight | Netflix Resmi Fragmanı Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Black Knight | Official Trailer | Netflix

[ad_2]

Black Knight | Official Trailer | Netflix içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

A Netflix Series,Black Knight,BlackKnight,E som,E-som,Esom,Kang You seok,Kang You-seok,Kang Youseok,Kim Woo bin,Kim Woo-bin,Kim Woobin,Netflix,Song Seung heon,Song Seung-heon,Song Seungheon,action,air pollution,apocalypse,desertification,desolation,devastation,drama,dystopia,dystopian,hope,oxygen,post-apocalyptic,survival,넷플릭스,택배기사

Yorum yapın