KARD hayranları dikkat! İşte karşınızda ICKY adlı yeni müzik videosunun ilk teaser’ı! Fragmanı

KARD’un yeni albümü ICKY için yayınlanan M/V TEASER #1, hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. 2021 yılında çıkacak olan albümün tanıtımı için paylaşılan teaser, grup üyelerinin enerjik performansı ve başarılı müzikleriyle dikkat çekiyor.

KARD, Güney Kore’de 2017 yılında debut yapmış bir k-pop grubu. Grubun üyeleri J.seph, B.M, Somin ve Jiwoo’dan oluşuyor. ICKY albümü, grup üyeleri tarafından yapılan açıklamaya göre, KARD’ın en enerjik ve hareketli albümü olacak.

M/V TEASER #1, albümün ilk tanıtımı olarak yayınlandı ve 13 Ocak 2021 tarihinde YouTube üzerinden paylaşıldı. Grup üyelerinin sahne performansları ve renkli kostümleri, hayranlarının beğenisini kazandı. M/V TEASER #1, şimdiden 1 milyondan fazla izlenme sayısına ulaştı.

KARD, geçtiğimiz yıllarda yayınladığı şarkıları ve albümleriyle büyük bir hayran kitlesi kazandı. Özellikle “Oh NaNa”, “Don’t Recall” ve “Bomb Bomb” gibi şarkıları, KARD’ın popülaritesini artırdı. ICKY albümünün de bu başarıyı sürdürmesi bekleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

ICKY albümü ne zaman yayınlanacak?
– Albümün yayın tarihi henüz netleşmedi, ancak 2021 yılı içinde yayınlanması bekleniyor.

KARD, hangi şirkete bağlı?
– KARD, DSP Media şirketine bağlı bir k-pop grubudur.

ICKY albümünde kaç şarkı yer alacak?
– Albümde kaç şarkı yer alacağı henüz açıklanmadı, ancak KARD’ın diğer albümlerinde 5-6 şarkı yer aldığı düşünülürse, bu albümde de benzer bir şarkı sayısı olabilir.

[ad_1]

KARD hayranları dikkat! İşte karşınızda ICKY adlı yeni müzik videosunun ilk teaser'ı! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
KARD – ICKY _ M/V TEASER #1

[ad_2]

KARD – ICKY _ M/V TEASER #1 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

KARD,카드,소민,전소민,SOMIN,sominjeon,지우,전지우,jiwoo,jiwoojeon,쏘미니,뽀빠이,김형제,제이셉,jseph,김태형,태형,태방이,비엠,bm,매튜,matthew,메튜,매뚝이,korea,k-pop,오나나,ohnana,돈리콜,don’trecall,rumor,루머,kpop,king,ace,joker,mv,musicvideo,올라올라,holahola,유인미,youinme,rideonthewind,라이드온더윈드,RDOW,KOMHD,Knockingonmyheveansdoor,kardklip,behind,klip,밤밤,BombBomb,카더라통신,카더라,KardtheLive,KTL,dumblitty,덤리티,dumb,litty,덤리리,덤리디,icky,kard icky,카드 이끼,이끼

Yorum yapın