Kayıp Çocukluğunu Geri Getirecek Büyülü Macera: Peter Pan & Wendy – Resmi Teaser Fragmanı (2023) Jude Law ve Ever Anderson Fragmanı

Peter Pan & Wendy: Yeni Bir Masalın Kapıları Aralanıyor

J.M. Barrie’nin ünlü romanı ve 1953 yapımı animasyon klasiklerinden uyarlanan Peter Pan & Wendy yeniden hayat buluyor. Bu kez sinemalarda değil, Disney+’da izleyicilerle buluşacak olan film, hayal gücünün sınırlarını zorlayan bir maceraya davet ediyor. Yönetmenliğini David Lowery’nin üstlendiği filmin başrollerinde Jude Law, Alexander Molony, Ever Anderson, Yara Shahidi, Alyssa Wapanatâhk, Joshua Pickering, Jacobi Jupe, Molly Parker, Alan Tudyk ve Jim Gaffigan yer alıyor.

Filmde, çocukluğunu geride bırakmaktan korkan Wendy Darling’in Peter Pan ile tanışması ve onunla birlikte Never Land’in büyülü dünyasına yolculuğu anlatılıyor. Kardeşleri ve minik bir peri olan Tinker Bell ile birlikte maceraya atılan Wendy, kaptan Hook’un kötülükleriyle yüzleşerek hayatının en tehlikeli ve heyecanlı serüvenine atılıyor.

David Lowery ve Toby Halbrooks’un senaryosunu kaleme aldığı filmin yapımcılığını Jim Whitaker üstleniyor. Adam Borba, Thomas M. Hammel ve Toby Halbrooks ise yürütücü yapımcı olarak görev yapıyorlar.

Peter Pan & Wendy, Disney+’da 28 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Peter Pan & Wendy filmi ne zaman yayınlanacak?

Film, Disney+’da 28 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak.

Hangi yazarın eserinden uyarlanan Peter Pan & Wendy filmi?

Film, J.M. Barrie’nin ünlü romanından ve 1953 yapımı animasyon klasiklerinden uyarlanmıştır.

Filmin yönetmeni kimdir?

Peter Pan & Wendy filminin yönetmenliğini David Lowery üstleniyor.

Hangi oyuncular filmde yer alıyor?

Filmin başrollerinde Jude Law, Alexander Molony, Ever Anderson, Yara Shahidi, Alyssa Wapanatâhk, Joshua Pickering, Jacobi Jupe, Molly Parker, Alan Tudyk ve Jim Gaffigan yer alıyor.

Peter Pan & Wendy – Official Teaser Trailer (2023) Jude Law, Ever Anderson Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Kayıp Çocukluğunu Geri Getirecek Büyülü Macera: Peter Pan & Wendy - Resmi Teaser Fragmanı (2023) Jude Law ve Ever Anderson Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Peter Pan & Wendy – Official Teaser Trailer (2023) Jude Law, Ever Anderson

Peter Pan & Wendy – Official Teaser Trailer (2023) Jude Law, Ever Anderson içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Disney Plus,Fantasy,Peter Pan & Wendy,Theater,Walt Disney Pictures

Yorum yapın