Küçük bir patron, büyük bir macera! Patron Bebek Türkçe Dublajlı Fragmanı ile karşınızda! Fragmanı

Puppy Cop: En Sevimli Polis Köpeği Filminden İlk Fragman!

20th Century Fox Türkiye kanalının son paylaştığı fragman, heyecan verici bir animasyon filmi olan Puppy Cop’a ait. Takım elbise giyen, evrak çantası taşıyan bir bebek ve 7 yaşındaki erkek kardeşi, birlikte yönetim kurulu başkanının hain planlarını bozmaya çalışıyorlar.

Bu film, özellikle çocuklar için oldukça eğlenceli bir seçenek olabilir. Fragman, izleyicilere filmde neler olacağına dair bir fikir veriyor ve birçok sahne oldukça komik.

Patron Bebek Türkçe Dublajlı Fragman Mart 2017 tarihinde yayınlanacak. Bu film, 20th Century Fox’un diğer gişe rekoru kıran filmleri gibi, büyük bir kitleye hitap edecek gibi görünüyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Hangi yaş grubu için uygun bir film mi?
Bu film, özellikle çocuklar için uygun bir seçenek olabilir. Ancak, aynı zamanda yetişkinlerin de keyifle izleyebileceği bir yapım.

– Fragmanda hangi sahneler ilgi çekiciydi?
Fragmanın birçok sahnesi oldukça eğlenceliydi. Özellikle, bebek karakterin ciddi görünen takım elbisesi ve evrak çantası ile polis rolüne bürünmesi oldukça komikti.

– Film hakkında ne zaman daha fazla bilgi edinebilirim?
20th Century Fox’un resmi Türkiye kanalı, en son gelişmeler ve vizyona girecek filmler hakkında bilgi veriyor. Kanala abone olarak, film hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

[ad_1]

Küçük bir patron, büyük bir macera! Patron Bebek Türkçe Dublajlı Fragmanı ile karşınızda! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Patron Bebek Türkçe Dublajlı Fragman Mart 2017

[ad_2]

Patron Bebek Türkçe Dublajlı Fragman Mart 2017 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın