Kuzucuk Dev Takip: Büyük Macera Sinemalarda Başlıyor! Fragmanı

Kuzucuk Dev Takip Filminin İncelemesi: Heyecan Dolu Bir Macera

TRT ortak yapımı Kuzucuk Dev Takip sinema filmi, 2019 yılında projelere başlamış ve 2023 yılında projeler sona erecek. Bu film, uluslararası sinema salonlarında 81 ilde vizyona girecek ve tüm Türkiye dahil 8 dilde 85 ülkede yayınlanarak tüm televizyon kanallarında izleyicilerle buluşacak. 9D Medya ve FAJANZ Studio tarafından yapılan bu film, bir çocuk olan Kuzucuk’un maceralarını konu alıyor.

Kuzucuk, evinde yeni bir icat yaparken Cikcik bilmediği bir icada dokunur ve başı derde girer. Ancak bir yolunu bulup bu beladan atlatır. Tostos amca tarafından akıllı bir robot hediye edilir, ancak İbikli ortada yoktur. Şehirden gelen insan ve kamyoneti Kuzucuk’un çiftliğine girerler, İki adam İbilkiyi ormanda dolaşırken kaçırılır. Kuzucuk, İbiklinin kaçırıldığını anlar ve insanların yaşadığı şehre gitmek zorunda kalır. Kuzucuk dev takibe başlar. Ancak Kurnaz tilki iş başa düşer ve Kuzucuk bir anda kedi ve maymunla karşılaşır ama onlarla iş birliği yaparak İbikliyi kurtarmaya çalışırlar.

Kuzucuk’un arkadaşları gelir ve Kuzucuğa yardım etmek için elinden geleni yapacaklardır. Kuzucuk ve arkadaşları ve hiç görmediği hayvanlar, İki adam ve patronları Bay Elmasa karşı mücadeleye girerler. Kuzucuk’un çiftliğine giren iki adam İbikliyi satıp, çok iyi para kazanacaklarını düşününce hemen İbikliyi ormanda dolaşırken kaçırır. Ve İbikli’yi hayvan barınağına götürmek üzere şehre doğru giderler. Ancak Kuzucuk ve akıllı robotuyla ve arkadaşları ve daha önce karşılaşmadığı hayvanlarla elinde sonunda İbikliyi ve diğer hayvan barınağında mahsur kalmış hayvanları kurtarıp çiftliğe tekrar gider.

Kuzucuk Dev Takip sinema filminin vizyon tarihi henüz kesinleşmedi, ancak çok yakında bu filmin çıkış tarihi belli olacak ve fragmanı yayınlanacaktır. Bu heyecan dolu macerayı izleyebilmek için sabırsızlanıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Kuzucuk Dev Takip filmi hangi konuyu işliyor?
– Kuzucuk Dev Takip filmi, bir çocuk olan Kuzucuk’un maceralarını konu alıyor.

2. Hangi stüdyo tarafından yapılmıştır?
– Kuzucuk Dev Takip filmi, 9D Medya ve FAJANZ Studio tarafından yapılmıştır.

3. Hangi kanallarda yayınlanacak?
– Kuzucuk Dev Takip filmi, tüm Türkiye dahil 8 dilde 85 ülkede yayınlanacak ve tüm televizyon kanallarında izleyicilerle buluşacak.

4. Filmin vizyon tarihi ne zaman?
– Kuzucuk Dev Takip sinema filminin vizyon tarihi henüz kesinleşmedi, ancak çok yakında bu filmin çıkış tarihi belli olacak ve fragmanı yayınlanacaktır.

[ad_1]

Kuzucuk Dev Takip: Büyük Macera Sinemalarda Başlıyor! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kuzucuk Dev Takip (Sinema Filmi)’den Kare

[ad_2]

Kuzucuk Dev Takip (Sinema Filmi)’den Kare içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın