Marvel Evreni’nin Yeni Kahramanları Bir Arada! İşte Karşınızda: The Marvels! Fragmanı

Marvel hayranları tarafından merakla beklenen yeni film The Marvels’in altyazılı fragmanı sonunda yayınlandı. 11 Kasım 2022’de vizyona girecek olan film, Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) beşinci fazının bir parçası olarak karşımıza çıkacak.

Fragmanın ilk sahnelerinde, Brie Larson’ın canlandırdığı Carol Danvers / Captain Marvel’in evrende yolculuk yaparken yer alan klasik Marvel karakterlerinden biri olan Mar-Vell’in (Gemma Chan) görüntüsüyle karşılaşıyoruz. Daha sonra, Teyonah Parris’in canlandırdığı Monica Rambeau karakteri de fragmanda boy gösteriyor.

Fragmanın heyecan verici kısmı ise, Captain Marvel’e katılan ilk ve tek süper kahraman olan Kamala Khan’ın (İman Vellani) görüntüleriyle başlıyor. Kamala Khan, Marvel evreninde ilk kez 2013 yılında Ms. Marvel olarak tanıtılmış ve sonrasında çizgi roman dünyasında büyük bir hayran kitlesi edinmişti.

The Marvels, yalnızca bir kadın süper kahramanların yer aldığı ilk Marvel filmi olma özelliği taşıyor. Film aynı zamanda Captain Marvel’ın ikinci solo filmi olarak da karşımıza çıkacak.

Film hakkında sıkça sorulan sorulara gelince; film nerede çekildi? Henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmış değil, ancak çekimlerin Atlanta, Georgia’da gerçekleştirildiği düşünülüyor. Ayrıca, filmin hangi çizgi romanlardan esinlenildiği de henüz bilinmiyor.

The Marvels, MCU hayranları için oldukça heyecan verici bir film gibi görünüyor. Yalnızca kadın süper kahramanların yer aldığı bu film, Marvel evreninde yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Bizler de 11 Kasım’da vizyona girecek olan bu filmi sabırsızlıkla bekliyoruz.

The Marvels | Altyazılı Fragman Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Marvel Evreni'nin Yeni Kahramanları Bir Arada! İşte Karşınızda: The Marvels! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
The Marvels | Altyazılı Fragman

The Marvels | Altyazılı Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

The Marvels | Altyazılı Fragman,The Marvels,Altyazılı Fragman,The Marvels | türkçe Altyazılı Fragman

Yorum yapın